Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: AKPA Domy gwiazd. Tak mieszka Barbara Kurdej-Szatan. Te wnętrza Cię zaskoczą

Domy gwiazd. Tak mieszka Barbara Kurdej-Szatan. Te wnętrza Cię zaskoczą

2021-06-12 4:39

Znana aktorka i osobowość medialna Barbara Kurdej-Szatan przeżywa w ostatnim czasie wielki rozkwit swojej kariery. Gwiazda jest też bardzo popularna w mediach społecznościowych, jej profil w serwisie Instagram śledzi prawie 1,5 mln użytkowników. Aktorka często dzieli się tam także kadrami ze swojego życia prywatnego. Na zdjęciach widać męża oraz dzieci. Celebrytka nie omieszkała też kilkukrotnie podzielić się wyglądem wnętrz swojego domu. W serii "Domy gwiazd" przedstawimy wam tym razem dom Barbary Kurdej-Szatan.

Kariera Barbary Kurdej-Szatan

W 2009 roku Basia ukończyła studia na krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Wcześniej przez kilka lat występowała na deskach Teatru Nowego w Poznaniu. Od 2010 jest aktorką Teatru 6. piętro, a od 2015 Teatru Variete w Krakowie. Jednak prawdziwą i szeroką rozpoznawalność dał jej dopiero występ w serii reklam jednej z telefonii komórkowej obecnej na krajowym rynku. Od tego czasu jej kariera nabrała znacznego rozpędu. W 2014 zagrała główną rolę w filmie "Dzień dobry, kocham cię!". W tym samym roku uzyskała angaż w tasiemcu TVP pod tytułem "M jak miłość", gdzie gra do dzisiaj. Od tego momentu stała się powoli twarzą Telewizji Publicznej prowadząc m.in. "Kocham Cię, Polsko!", "The Voice of Poland", "The Voice Kids", czy "Dance Dance Dance". Od 2017 roku występuje w serialu "W rytmie serca". W 2019 roku wystąpiła w programie "Taniec z gwiazdami" w Polsacie, gdzie dotarła do finału.

Domy gwiazd. Jak mieszka Barbara-Kurdej-Szatan?

Profil Barbary Kurdej-Szatan w serwisie Instagram cieszy się dużą popularnością. niemal 1,5 miliona fanów śledzi wydarzenia z jej życia, które aktorka chętnie tam publikuje. Oprócz zdjęć z planów zdjęciowych, czy prób teatralnych, można tam znaleźć też wiele zdjęć z mężem, wokalistą Rafałem Szatanem, a także dziećmi, urodzoną w 2012 roku córką Hanią oraz maleńkim rocznym synkiem Heniem. 

Oczywiście wśród wielu zdjęć nie zabrakło także tych pokazujących jak wyglądają wnętrza domu znanej aktorki. Tym co od razu rzuca się w oczy jest fakt, że rodzina bardzo często spędza wspólnie czas w przestronnym i gustownie urządzonym salonie. W wielu wywiadach gwiazda podkreślała, że już od dawna z mężem pragnęli wyrwać się z ciasnoty mieszkania w centrum miasta i zasmakować życia w domu, bliżej natury. 

Pomimo gustownie urządzonych wnętrz, w domu Kurdej-Szatan, nie uświadczymy tak popularnego śród polskich gwiazd blichtru i przepychu, za którym aktorka nie przepada. Jej dom od razu przypadł do gustu fanom, którzy byli zachwyceni sposobem w jakim go urządziła. Zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej.

Sonda
Lubisz Asię z "M jak miłość"?
E-Polska. Debata: Technologie 5G – rewolucja dla polskiej gospodarki? Warunki osiągnięcia sukcesu
Najnowsze