Małgorzata Rozenek

i

Autor: Instagram Domy gwiazd: W takich luksusach pławi się Małgorzata Rozenek-Majdan

Domy gwiazd: W takich luksusach pławi się Małgorzata Rozenek-Majdan

2021-06-03 12:32

Codzienność życia w nieustannym błysku fleszy powoduje, że bardzo wiele gwiazd , za jedyny azyl, uważa swój dom. Takie miejsce daje im wytchnienie od wzroku fanów i wielbicieli, dlatego też musi być odpowiednio urządzone, często z wielkim przepychem. Tym razem w serii "Domy Gwiazd" pokarzemy Wam jak mieszka gwiazda telewizji i serwisu społecznościowego Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan. Luksus aż wylewa się z jej apartamentu.

Kariera Małgorzaty Rozenek

Większość Polaków kojarzy Małgorzatę Rozenek-Majdan z programu "Perfekcyjna Pani Domu", który gościł na antenie stacji telewizyjnej TVN w latach 2012-2014. Jednak w mediach pojawiała się już wcześniej, w 2007 roku zaliczyła gościnny występ w "Zaciszu Gwiazd" w TVP. Następnie występowała jako gość w programach "Kobieta Cafe", a także "Zrozumieć Kobietę", oba na antenie Polsat Cafe. Po olbrzymim sukcesie "Perfekcyjnej Pani Domu" Małgorzata dalej współpracowała z TVN. Była jurorką w show "Bitwa o Dom" oraz "Projekt Runway". Prowadziła również program "Piękny Hotel", a od 2016 roku jest prowadzącą show "Projekt Lady". Prowadziła też programy na antenie TVN Style: "W dobrym stylu", "Warsztat urody" i "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Wraz ze swoim obecnym mężem, Radosławem Majdanem, wzięła także udział programie "Azja Express" i reality show "Iron Majdan".

Domy Gwiazd: Jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan?

Oprócz kariery telewizyjnej Małgorzata może się także poszczycić olbrzymią popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil w serwisie Instagram obserwuje 1,4 miliona użytkowników. To właśnie tam jakiś czas temu celebrytka pochwaliła się wnętrzami swojego domu. Trzeba przyznać, że prowadząca urządziła go z wielkim przepychem i luksusem. Mieszka w nim razem z obecnym mężem, byłym piłkarzem, Radosławem Majdanem, a także trójką dzieci. Dwoma synami z poprzedniego małżeństwa, z aktorem Jackiem Rozenkiem. Ich imiona to Stanisław, który ma obecnie 15 lat i Tadeusz, który ma 11 lat. Niedawno na świat przyszedł również trzeci syn Henryk. Zdjęcia wnętrz domu Majdanów znajdziecie w galerii poniżej. 

Sonda
Czy jesteś fanem małżeństwa Majdanów?
Super Raport 02.06 (Goście: Łukasz Schreiber - minister w KPRM, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor WIM) Sedno Sprawy: dr Konstanty Szułdrzyński
Najnowsze