Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Dzień Babci i Dziadka 2021. Wielkie hity w Lidlu. Tanie słodycze i kosmetyki

2021-01-19 12:26

Dzień Babci już za dwa dni, a dzień później swoje święto obchodzą dziadkowie. Czas najwyższy kupić upominki, które ucieszą naszych seniorów. Tanie słodycze, kosmetyki i kwiaty możemy kupić w Lidlu. Sieć przygotowała atrakcyjną ofertę na te wyjątkowe święta.

Ostatnie chwila, żeby kupić upominki dla naszych bać i dziadków z okazji ich święta. Warto skorzystać z oferty Lidla. Sieć przygotowała atrakcyjną ofertę tanich słodyczy czy kosmetyków. Praliny Cherry Liqueur, wiśnie w czekoladzie kupimy za 4,99 zł, jeśli kupimy dwa opakowania. Dziadków z pewnością ucieszy legendarne wedlowskie Ptasie Mleczko, które kosztuje 9,99 zł czy czekoladki Mieszko Twój Sekret ze specjalną dedykacją na opakowaniu – cena 8,99 zł. Mamy też czekoladki Ferrero – 17,99 zł, miętowe chwile w czekoladzie – 4,48 zł, przy zakupie dwóch opakowań. Warto też kupić zestaw polskich miodów w cenie 19,99 zł.

Dzień babci i dziadka. MEGA promocje w NETTO. HIT to ciśnieniomierz za 35 zł [GALERIA]

Do słodyczy możemy dołączyć kosmetyk. Lekki krem do twarzy 3 w 1 Nivea mamy za 9,99 zł, a dla panów Cien krem do twarzy – 5,99 zł. W promocji jest też balsam lub mleczko do ciała Garnier za 10,99 zł i mydło Dove za 1,99 zł, jeśli kupimy trzy kostki. Lidl oferuje też ciepłe kolorowe skarpetki z nadrukiem dla babci i dla dziadka w cenie 6, 99 zł za parę.

Zobacz w galerii, co możesz kupić na Dzień Babci i Dziadka

Biedronka – banany za DARMO! Dezodoranty i Persil też! WIELKIE promocje od 18.01
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze