Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka

Dzień Babci i Dziadka 2021. Super prezenty w Biedronce. Zobacz co warto kupić [GALERIA]

2021-01-13 14:29

Dzień Babci i Dziadka 2021 już wkrótce, dlatego to dobry czas, aby wymyślić i kupić dla nich wyjątkowe prezenty. Prezent dla babci i dziadka z okazji ich święta nie musi być drogi, wystarczy pamięć i drobny upominek. Atrakcyjną ofertę przygotowała Biedronka, sprawdź co możesz kupić w sklepach sieci na ten wyjątkowy dzień.

21 i 22 stycznia to dni, w których wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie obchodzą swoje święto. Z tej okazji składamy im życzenia, spędzamy z nimi czas oraz wręczamy prezenty. Na Dzień Babci i Dziadka sklepy przygotowały specjalną ofertę. W atrakcyjnej cenie możemy upominki, kwiaty czy słodycze. Już od poniedziałku w sklepach Biedronki znajdziemy artykuły idealne na prezenty. Ciepły koc dekoracyjny z dedykacją w różnych wzorach i kolorach o wymiarach 130 x 170 cm, kupimy już za 24,99 zł. Poduszka dekoracyjna z dedykacją, z motywami związanym ze świętem kosztuje 14,99 zł. Możemy też wybrać kubek w prezentowym kartoniku, zestaw akcesoriów do szycia, etui na okulary z chusteczką, kosmetyczki czy wazon ceramiczny czy zestaw z długopisem i lokalizatorem do kluczy. Koszt każdej z wymienionych rzeczy to 14,99 zł.

Dzień Babci i Dziadka 2021. Najpiękniejsze życzenia dla dziadków. Gotowe wierszyki

Świetnym prezentem może być też ciśnieniomierz z funkcją głosową za 59,90 zł, czy wózek na zakupy w cenie 34,99 zł czy kapcie w różnych wzorach i rozmiarach za 19,99 zł.

Zobacz w galerii, co możesz kupić na Dzień Babci i Dziadka

Wyższy WIEK EMERYTALNY przesądzony! 67 lat dla kobiet i mężczyzn
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze