sklep PEPCO

i

Autor: Tomasz Kawka/East News sklep PEPCO

Dzień Matki 2021. Promocja w Pepco. Naszyjnik to megahit w niesamowicie niskiej cenie!

2021-05-20 14:57

Święto naszych kochanych Mam już za kilka dni. Najwyższy czas rozejrzeć się za upominkiem, żeby wręczyć go w tym wyjątkowym dniu. Wybór prezentów w sklepach jest ogromny, mogą nas ograniczać jedynie możliwości finansowe. Jeśli nie chcemy wydać zbyt dużo pieniędzy, poszukajmy dobrych promocji, a takich nie brakuje. Tanie i ładne upominki znajdziemy w najnowszej ofercie Pepco. Te prezenty z pewnością ucieszą mamy, a kupimy je dosłownie za kilka złotych

Zbliża się wielkimi jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Dzień Matki. W tym dniu wręczamy naszym kochanym Mamom kwiaty i upominki. Sklepy kuszą bardzo bogatą ofertą i atrakcyjnymi promocjami. Problem jedynie mogą być ograniczenia finansowe, czasami mimo promocji ceny i tak są zbyt duże dla naszej kieszeni.

Upominki w Pepco

Warto na zakupy wybrać się do niezawodnego Pepco. We wszystkich sklepach popularnej sieci dziś rozpoczęła się najnowsza promocja. Znajdziemy w niej dobre prezenty na Dzień Matki. Poduszkę w kształcie serca, z pokryciem ze sztucznego futerka w cenie 20 zł czy ramkę na zdjęcie o wymiarach 10 cm x 15 cm, z zawieszką w kształcie serca za 10 zł. W dobrej cenie jest też zestaw zapachowy w ozdobnej klatce, o średnicy 14 cm i wysokości 20 cm, w zestawie: dyfuzor ze sztucznymi kwiatami, olejek o zapachu Lilac blossom, patyczki i ozdobny bilecik prezentowy. Ten prezent kupimy za 25 złotych.

naszyjnik Pepco

i

Autor: materiały prasowe

Naszyjnik za 8 zł

W promocji mamy też prawdziwą perełkę.Ten upominek to hit. Naszyjnik z zawieszką w kształcie literki M - jak Mama, z podwójnym łańcuszkiem. Do wyboru są dwie długości łańcuszka : 45 cm i 50 cm. Cena tego prezentu jest niesamowicie niska. Za naszyjnik zapłacimy jedynie 8 zł.

Sonda
Czy uważasz, że produkty z Pepco są dobrej jakości?
Najnowsze