Gang Słodziaków powraca. Zobacz nową ofertę Biedronki

2020-06-04 12:15 KaJa
Biedronka wydłuża godziny otwarcia do północy! A potem przez całą dobę
Autor: mat. prasowy Biedronka Godziny otwarcia Biedronki [Wielkanoc 2020]

Słodziaki to jedna z najpopularniejszych akcji marketingowych Biedronki. Dzieci pokochały te milusie maskotki, a rodzice, chcąc czy nie chcąc, musieli zbierać naklejki i częściej robić zakupy w znanym dyskoncie. Teraz Biedronka wraca z kolejną odsłoną Słodziaków, z okazji Światowego Dnia Środowiska obchodzonego 5 czerwca do sklepów trafi książka o Słodziakach w wersji eko.

Gang Słodziaków to akcja marketingowa Biedronki, która doczekała się już kilku edycji. Sympatyczne maskotki skradły serca zarówno dzieci jak i dorosłych, a w internecie znaleźć można było wiele szalonych historii, o tym jak klienci sieci walczyli o pluszaki i naklejki, które pozwalały na otrzymania Słodziaka za darmo. Z okazji Światowego Dnia Środowiska obchodzonego 5 czerwca książka o Słodziakach w wersji eko trafia do sklepów sieci Biedronka. Właśnie dlatego warto kupić książkę tego dnia, bo wtedy dodatkowo wesprzemy organizację ekologiczną.

Zobacz również: Filet z kurczaka za mniej niż 1 zł w Biedronce. Ale nie dla każdego

„Eko Słodziaki” – to nowa propozycja od Biedronki, z której dzieci nauczą się o tym dlaczego smoki bywają mniejszym strachem niż SMOG. Co zrobi pszczółka Pola, gdy wpadnie w pułapkę zastawioną przez nieuważnego spacerowicza, czy gdzie segregujemy śmieci po udanym pikniku na łonie natury. Książka Eko Słodziaki, trafi na półki wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce. Z tej okazji 5 czerwca, w ustanowionym przez ONZ Światowym Dniu Środowiska, w ramach promocji można nabyć ją za 1 zł przy zakupach minimum 149 zł, jej regularna cena to 9,99 zł. Dodatkowo 1 zł z każdej sprzedanej książki w dniu 05.06 zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Czysta Polska, organizatora akcji Czyste Tatry.

Czytaj także: Zadbaj o formę na lato. Szeroki wybór odzieży sportowej w Lidlu

- Bardzo się cieszę, że Słodziaki podjęły tak ważny temat. Edukacja najmłodszych przez działania Słodziaków wynika z podejścia Biedronki do kwestii dobrostanu środowiska naturalnego, który jest jednym z naszych filarów odpowiedzialności społecznej biznesu. Realizujemy podjęte zobowiązania między innymi poprzez np. przekazywanie niesprzedanej żywności, segregowanie odpadów czy też wspieranie organizacji społecznych - mówi Sylwia Krzyżycka, dyrektor działu ochrony środowiska w sieci Biedronka.

 

 Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Nowa moda, warzywa na balkonie
Najnowsze