Generał Armii Stanów Zjednoczonych gościem podczas czwartej edycji Kongresu 590

2019-08-27 15:26
flaga USA
Autor: brak danych

W pierwszych dniach września w Rzeszowie odbędzie się czwarta edycja Kongresu 590. Wśród zaproszonych gości jest między innymi prezes SPECTRUM Group generał Armii Stanów Zjednoczonych George F. Close. Pomaga on tworzyć innowacyjne strategie rozwoju biznesu, budować zmotywowane i zintegrowane zespoły, stymulować wzrost wartości przedsiębiorstw działających w sektorze publicznym i prywatnym.

Kongresu 590 to wyjątkowe wydarzenie, które stanowi unikalne forum wymiany doświadczeń, idei i argumentów pomiędzy przedstawicielami biznesu, świata nauki, polityki i administracji. W Jasionce koło Rzeszowa o przyszłości rozmawiają innowatorzy, twórcy kultury i liderzy opinii. O wyjątkowości Kongresu stanowi m.in. fakt, że patronują mu i wspierają go najważniejsze instytucje państwa polskiego, z Prezydentem RP i Prezesem Rady Ministrów na czele.

Gigantyczny wzrost rent i emerytur!

Generał Close to prawdziwy weteran jeśli chodzi o swoją karierę wojskową. Służbę rozpoczął w 1974 roku 25. Dywizji Piechoty USA. Specjalizował się w obszarach związanych ze doktryną, edukacją i szkoleniem. Jako szef realizowanego przez Departament Obrony programu Joint Vision 2020 odpowiadał za rozwój i planowanie strategiczne działań transformacyjnych połączonych sił zbrojnych USA. Przez wiele lat służył w Kolegium Połączonych Szefów Sztabów amerykańskiej armii. Na swoim koncie ma też m.in. przewodzenie grupie zadaniowej odpowiedzialnej za koordynację działań zwalczających przemyt narkotyków w regionie Ameryki Łacińskiej.

Znany raper sprzedaje luksusową willę. Zobacz, gdzie mieszkał [ZDJĘCIA]

Kariera wojskowa to jednak nie wszystko czym może poszczycić się Close. Przez wiele lat zdobywał on doświadczenie prowadząc wiele spółek działających w różnych obszarach. Piastował kierownicze stanowiska w DynCorp International, był dyrektorem prywatnych firm wojskowych OliveGroup NA i International Development Solutions.

KaJa
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze