Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Giga promocje w Biedronce. Parówki i soki za darmo [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2021-09-09 15:50

W kolejnym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” na zakupy wybraliśmy się do Biedronki. Promocje, jak zwykle w dyskoncie, są bardzo atrakcyjne. Kiełbasa i mięso za połowę ceny, rabaty na nabiał, warzywa i owoce, a do tego jeszcze za darmo pyszne parówki i mozzarella. Przypominamy, że za zakupy dostajemy punkty, które możemy wymienić na gang swojaków.

Mamy w ofercie świetne promocje na mięso i wędliny. Z kartą Moja Biedronka kiełbasę śląską kupimy za 8,90 zł/kg. Karta jest też konieczna, żeby za szynkę wieprzową bez kości zapłacić tylko 8,99 zł/kg. Tyle samo, ale tylko w sobotę 11.09. kosztować będzie świeży filet z piersi kurczaka. Też tylko w najbliższą sobotę, drugie opakowanie szynki eksportowe w plastrach marki Krakus będzie w cenie 1 zł. Hitem promocji są z pewnością parówki z szynki (opakowanie 250 g) za darmo.

Znowu złe wieści dla kierowców. Cena paliwa najwyższa od ośmiu lat

Z kartą Moja Biedronka jak kupimy 2 opakowania, 2 kolejne dostaniemy gratis. Za darmo możemy też dostać trzecie opakowanie sera mozzarella. W promocji 2+1 gratis są wszystkie soki i smoothies Vital Fresh, może je dowolnie mieszać. W promocji jest  łosoś wędzony na gorąco. Przy zakupie 2 opakowań jedno mamy w cenie 7,99 zł/120 g.

Tańczące z promocjami 10.09

Opłaca się też kupić po dwa opakowani serka Almette – 2,99 zł czy mascarpone – 4,25 zł. Bardzo tanie są wczesne polskie jabłka – 1,79 zł/kg, polskie śliwki – 2,99 zł/g, różowe winogrona – 6,99 zł/kg i czerwona polska papryka słodka – tylko 3,79 zł/kg. Na deser możemy kupić pyszne wedlowskie czekolady za 2,49 zł, cena przy zakupie 2 dowolnych tabliczek i kawę rozpuszczalną Nescafe: Classic w cenie 12,99 zł i Crema 13,99 zł za opakowanie 200 g.

Sonda
Czy polujesz na promocje?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze