LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

GIGA promocje w Lidlu. Mielone za 5 zł, tani ser, jogurty za grosze, soki i bakalie za DARMO! [GALERIA]

2021-03-19 4:22

Na weekendowe zakupy warto udać się do Lidla i skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji. Dzięki nim sporo zaoszczędzimy w domowym budżecie. Lidl ma w ofercie już produkty na święta, które możemy już teraz kupić. W promocji są słodycze, bakalie, majonez. W dobrej cenie kupimy nabiał, mielone mięso i parówki Berlinki a pyszne soki dostaniemy za darmo.

Do zakupów w Lidlu przyda się nam aplikacja Lidl Plus. Dzięki jej aktywacji wszystkie mięsa mielone ( z szynki, łopatki czy indyka) marki Rzeźnik kupimy w cenie 4,99 zł za opakowanie 500 g, a drugą czekoladę Superieur 150 g z wysoką zawartością orzechów lub migdałów dostaniemy za darmo. W gratisie mamy też sok pomarańczowy Solevita – 6 soków w cenie 3. Taka cena obowiązuje tylko w piątek 19.03. W promocji są duże czekolady Milka MMMAX, jak kupimy trzy, to za jedną zapłacimy tylko 5,99 zł.

REWELACYJNE promocje w Biedronce. Wielki koszyk zakupów za połowę ceny, a sery, zupy, słodycze i produkty vege za DARMO! [GALERIA]

Cenowe okazje znajdziemy też wśród produktów nabiałowych. Serek Almette z aplikacją Lidl Plus kosztuje 3,14 zł, ale musimy wziąć dwa opakowania. Tańszy jest ser żółty gouda w kawałku – 12,90 zł/kg i jogurty owocowe XXL. 10 -pak jest cenie 6,90 zł, czyli jedna sztuka to koszt zaledwie 69 groszy. Godne polecenia są parówki Berlinki jak kupimy 3 opakowania 250 g, to za jedno zapłacimy 2,99 zł. Opłaca się kupić dwa opakowania makaronu, wtedy drugie jest 40 proc. tańsze oraz dwa opakowania bakali – tu w promocji trzeci produkt dostaniemy za darmo. Z pewnością przydadzą  się na święta. Podobnie jak majonez Kania 400 ml za 2,59 zł, ale trzeba kupić dwa opakowania. Lidl promuje też świąteczne słodycze. Drugi produkt marki Favorine jest 50 proc. tańszy. Wybór jest duży – ciastka, zajączki w czekoladzie, czekoladowe jajka. Możemy również kupić czekoladę mleczna, deserową lub białą Fin Carre za 1,79 zł, tyle kosztuje prze zakupie 3 tabliczek.

Zobacz w galerii hity promocji w Lidlu

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze