Kierowca

i

Autor: Pixabay.com

Gigantyczna awaria. Nie zarejestrujesz auta!

2021-02-16 16:26

"Poważne kłopoty w rejestracji samochodów. Wszystko z powodu awarii w Centralnej Ewidencji Pojazdów" - podał na Twitterze Mariusz Piekarski z RMF FM. Z jego informacji wydziały komunikacji mają problemy, by wprowadzać dane.

Z informacji dziennikarza RMF FM wynika, że doszło do awarii ogólnopolskiego systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. "Występują problemy z realizacją wniosków mieszkańców z zakresu rejestracji pojazdów" - wynika z wiadomości przesłanej dziennikarzowi. "Za utrudnienia przepraszamy" - dodano w komunikacie.

Policjanci pchali zepsuty samochód

Jak napisał naTwitterze Piekarski, Centralny Ośrodek Informatyki zapewnia, że awarii nie ma. Centralny Ośrodek Informatyki jest największą w kraju firmą realizującą projekty IT dla sektora publicznego. Wykonują zadania wyznaczane przez KPRM.

Gigantyczne ceny Coca-coli i napojów gazowanych. Zbadano efekty podatku cukrowego

Centralny Ośrodek Informatyki zapewnia, że mają do czynienia ze "Spowolnieniem". Dziennikarz żartobliwie zaznaczył, że to najpewniej sam Urząd w Warszawie "nie chce pracować", jednak jak wynika z przesłanej mu wiadomości usterka jest "niezależna od Urzędu miasta".

Najnowsze