Refill Days w Carrefour

i

Autor: Fot. Carrefour Refill Days w Carrefour

Promocje

Gigantyczna obniżka produktów! Już w weekend specjalne promocje w sklepach Carrefour

2023-06-16 11:06

Ta promocja spodoba się nie tylko ekologom. Carrefour od piątku 16 czerwca do soboty 17 czerwca daje rabat za napełnienie własnych butelek, które klienci wezmą ze sobą do sklepu – informują wiadomoscihandlowe.pl. Sprawdź, jak skorzystać z promocji w Carrefour

Promocje w Carrefour – taniej z własnym opakowaniem

World Refill Day obchodzony jest w piątek, 16 czerwca. To ogólnoświatowa akcja mająca na celu zapobieganie zanieczyszczeniu środowiska tworzywami sztucznymi i ograniczenie ilości odpadów. W inicjatywę zaangażował się Carrefour. Sieć w piątek, 16 czerwca, a także w sobotę, 17 czerwca wprowadza promocję na produkty do uzupełniania:

* do 30 proc. na produkty refill marki własnej Carrefour,

* drugi produkt kawy Nescafe refil, 40 proc. taniej

* rabaty do -40% na wybrane butelki wielorazowe, butelki filtrujące, filtry i dzbanki dostępne w ofercie Carrefour,

* Soda Stream: wymiana pustego naboju na pełny, pozwala otrzymać e-kupon uprawniający do 50 proc. rabatu na kolejną wymianę butli z gazem Soda Stream w sklepach Carrefour,

* mydła Palmolive w opakowaniach refill taniej o 15 proc. oraz płyn do mycia szyb Clin w opakowaniu refill w Super Cenie 7,99 za sztukę.

Co to jest refillomat?

Refillomat to urządzenie, dzięki któremu można napełnić swoje własne opakowanie danym produktem. Wyglądem przypomina automaty do napojów. Refill  polega na zakupie produktów, które zwykle kupujemy w plastikowych butelkach, do własnych opakowań wielokrotnego użytku. Carrefour jako jedna z pierwszych sieci handlowych w Polsce zaoferował  możliwość uzupełniania produktów w refillomatach. Początkowo były to kosmetyki marki Yope, ale obecnie  są to też produkty marki własnej, w tym asortyment chemii domowej. W Warszawie działa refillomat z makaronami marki Lubella. Refillomaty znajdziemy m.in. w centrach handlowych Arkadia i Westfield Mokotów w Warszawie oraz Magnolia we Wrocławiu.

Sonda
Czy w sklepach powinny być obowiązkowe automaty do zwrotu butelek ze szkła i plastiku jak na Zachodzie?
Tańczące Z Promocjami 15.06.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze