GIGANTYCZNA wyprzedaż w Lidlu. Sukienki za 9 złotych

2020-06-05 8:26 KaJa
Lidl sklep
Autor: materiały prasowe Lidl sklep

Codzienne życie powoli wraca do normy, rząd znosi kolejne obostrzenia. Nadal jednak powinniśmy pamiętać o zachowaniu ostrożności i reżimu sanitarnego. Lodówkowe zapasy najlepiej uzupełniać w listą w ręku i kupować to co jest potrzebne. Sieć Lidl ogłosiła wielką wyprzedaż artykułów przemysłowych. Rabaty wyniosą nawet 80 procent, to dobry pomysł, aby kupić potrzebne artykuły do domu i jeszcze na tym zaoszczędzić. Promocje zaplanowane są od piątku, 12 czerwca i od soboty, 13 czerwca.

Lidl już po raz kolejny w ostatnim czasie ogłasza wielką wyprzedaż. Rabaty są znaczące, wiele produktów kupimy nawet o 80 proc. taniej. Część produktów przeceniona będzie od piątku, 12 czerwca, a pozostałe od soboty, 13 czerwca. Dla kobiet sieć oferuje szeroki wybór ubrań, dostępne będą między innymi zwiewne, letnie sukienki w cenie 14,99 zł, sukienki z wiskozą w cenie 19 zł, czy elegancki kardigan w cenie 23 zł. Hitem powinna okazać się zwiewna, długa sukienka w cenie zaledwie 9 zł.

Zobacz również: Tarcza antykryzysowa 4.0 przyjęta. Zmiany w urlopach

Dla miłośników aktywnego trybu życia i dbania o formę, nawet podczas kwarantanny, Lidl przygotował opaskę fitness z funkcją Bluetooth w cenie 69 zł. Promocje obejmą również produkty dla najmłodszych, dwupak skarpetek dla dzieci kosztować będzie jedyne złotówkę.

Czytaj także: Koronawirus w Polsce. Gry, które pozwalały przetrwać pandemię

Podczas wyjścia na zakupy nie zapominajmy o zasadach bezpieczeństwa. W sklepach nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych, po powrocie do domu pamiętajmy o dokładnym myciu rąk.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze