Megahit w Rossmann. Promocja jak marzenie! Kalendarze adwentowe w super cenach

2021-11-27 5:48
Rossmann
Autor: materiały prasowe Rossmann

Kalendarz adwentowy to jedna ze świątecznych tradycji. Służy nam do odliczana kolejnych dni adwentu aż do wigilii Bożego Narodzenia. Kiedyś kojarzył nam się najczęściej z słodkościami, teraz można w nim znaleźć również zabawki, kawę herbatę czy kosmetyki. Specjalnie na ten czas Rossmann przygotował hitową promocję kalendarzy adwentowych. Sprawdź ofertę popularnej drogerii.

Nowa promocja Rossmanna

Otwieranie kalendarza adwentowego to długa tradycja, znana na całym świecie, w ten sposób odliczamy dni od pierwszego dnia adwentu do Wigilii Bożego Narodzenia. Pierwsze kalendarze miały w środku czekoladki. Teraz znajdziemy w nich zabawki, herbatę, kawę a nawet kosmetyki. W kosmetycznych kalendarzach adwentowych można znaleźć wiele nietypowych produktów. Otwierając jedno okienko dziennie, każdego dnia można uzupełnić swoje zapasy o zupełnie inny kosmetyk. Kalendarze adwentowe często oprócz kosmetyków zawierają również kilka przydatnych akcesoriów, które będą uzupełnieniem kosmetyczki.

ZOBACZ: Black Friday 2021. Ale hit! Kaufland rozdaje Adidasy i Nike

Szeroki wybór kalendarzy adwentowych znajdziemy w promocyjnych cenach w Rossmannie. Nie tylko dla fanek kosmetyków, jest też zestaw dla vegan, zbieraczy figurek dinozaurów, miłośników Psiego Patrolu czy fanów herbat. Jest też propozycja dla brodaczy. Pamiętaj - kalendarz adwentowy otwiera się 1 grudnia, przez kolejne 24 dni odkrywamy kolejne okienka aż do Wigilii.

Zobacz w galerii kalendarze adwentowe z Rossmanna

Tańczące z promocjami 26.11
Sonda
Robisz kalendarz adwentowy w tym roku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze