Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka nie jest już najtańszą siecią detaliczną

Ile zarabia się w Biedronce? Możesz się zdziwić

2021-01-25 13:49

Koronawirus wywołał zawirowania na rynku pracy. Lockodwn nie dotyczy znanych dyskontów i supermarketów. Ile zarabia kasjer w Biedronce? A ile zarabia kierownik sklepu w Biedronce? Kwoty zaskakują.

Koronawirus szaleje. Rząd wprowadza lockdown i zamyka wiele branż na kilka miesięcy. Jednak ograniczenia nie dotyczą dyskontów i standardowych supermarketów. Powód? Ludzie muszą mieć gdzie zrobić zakupy. A ile zarabia się w takich dyskontach. Przedstawiamy wynagrodzenia w Biedronce. Wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w sklepach i centrach dystrybucyjnych sieci Biedronka wzrosły od stycznia 2021 r. Styczniowe podwyżki otrzymało 58 tys. pracowników sklepów tej sieci.

Tydzień francuski w Lidlu. Poznaj nowe smaki

W sklepie Biedronka wynagrodzenie na stanowisku sprzedawca kasjer wynosi 3250 – 3600 zł brutto miesięcznie w pierwszym roku pracy; pracownika sklepu lub kasjera 3200 – 3450 zł brutto miesięcznie na początek; starszego sprzedawcy 3250 – 3600 zł brutto; zastępcy kierownika 3750 – 4400 zł brutto a kierownika 4900 zł – 5500 zł brutto miesięcznie. Miesięczne wynagrodzenie zależy także od stażu pracy, zaangażowania w pracę, frekwencji i co za tym idzie premii. Biedronka gwarantuje wypłatę dodatków za wszystkie przepracowane nadgodziny, godziny nocne oraz dodatek za pranie odzieży roboczej. Oferuje również nagrodę roczną – w 2020 roku wyniosła ona 2300 zł brutto, a także podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy.

Kiedy otworzą solaria? Dlaczego solaria są nieczynne?

Tłumy szaleją na dyskotece w środku pandemii bez masek
Sonda
Czy uważasz, że w 2021 roku skończy się pandemia koronawirusa?
Najnowsze