Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

SUPER PROMOCJE! Tydzień francuski w LIDLU! Poznaj nowe smaki [GALERIA]

2021-01-25 10:28

To będzie wyjątkowy tydzień w Lidlu. Sieć przygotowała mnóstwo francuskich przysmaków w super cenach. Sery, makaroniki, czy wędliny - to tylko niektóre z promocyjnych produktów. Zobacz, co jeszcze znajdziesz w Lidlu!

To będzie gratka dla smakoszy. Tydzień francuski w Lidlu już jest, a wybór produktów jest imponujący! Francuski ser miękki z mleka pasteryzowanego, produkowany w Lotaryngii za jedyne 4,99 zł (250 g). Dzięki kwadratowej formie w łatwy sposób pokroisz go i ułożysz na stworzonej przez siebie desce serów.

Masz ochotę na francuskie wędliny? Polecamy salami w plastrach za 5,99 zł (120 g). Suszone tradycyjnymi metodami salami z dodatkiem wyselekcjonowanych orzechów włoskich lub laskowych, krojone w cienkie plastry dla uzyskania pełnego bogactwa smaku.

Tarta z boczkiem i Creme Fraiche to poezja smaków. Tradycyjne danie francuskie zrobione z jajek, śmietany i boczku zapiekanych na kruchym cieście. Tarta za jedyne 7,49 zł (400 g). Na osłodę przepyszne makaroniki. Świeże ciasteczka migdałowe z nadzieniem w różnych smakach w super cenie 16,99 zł (144 g).

Lidl przygotował jednak dużo więcej poza francuskim tygodniem. W promocji są również czekolady Wawel. Królewskie Mleczko śmietankowe za 11,99 zł (340 g), a Familijne Wafle za zaledwie 5,99 zł (450 g).

Sprawdź super promocje Lidla!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze