Jak sprawdzić czy wygrałeś Toyotę? Wyniki loterii Spisu Powszechnego

2021-07-14 15:59

W środę w południe odbył się wielki finał loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. "14 lipca o godz. 12 rozlosujemy 16 samochodów toyota yaris" - podał GUS. Wcześniej rozlosowano 960 kart przedpłaconych o wartości 500 zł i 480 kart o wartości 1000 zł.

Przyjmowanie zgłoszeń do loterii zakończyło się w ubiegłą środę. Oznacza to, że w finałowym losowaniu wzięły udział osoby pełnoletnie, które dokonały samospisu, wyraziły chęć udziału w loterii i za pośrednictwem wiadomości e-mail otrzymały 10-znakowy alfanumeryczny kod potwierdzający dokonanie samospisu, a także prawidłowo zarejestrowały zgłoszenie do 7 lipca za pośrednictwem strony internetowej loterii.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia 2021 r. Spis odbywa się raz na 10 lat i dotyczy każdej osoby mieszkającej stale, bądź czasowo, na terenie Polski. Jest obowiązkowy i potrwa do końca września.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia

Zakres informacji zbieranych w spisie to m.in. charakterystyka demograficzna, aktywność ekonomiczna, poziom wykształcenia, migracje, charakterystyka etniczno-kulturowa czy zasoby mieszkaniowe. W formularzu spisowym nie ma pytań dotyczących zarobków, dochodów czy stanu majątkowego. Dokładna lista pytań dostępna jest w dedykowanej zakładce na stronie spis.gov.pl.

Sonda
Czy weźmiesz udział w loterii Narodowego Spisu Powszechnego 2021

Udział w spisie jest obowiązkowy. Zgodnie z art. 57 ustawy z 29 czerwca 1995 roku o statystyce publicznej odmowa wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym zagrożona jest grzywną. Ta może wynieść 5 tys. zł.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze