Wysadzili bankomat i uciekli z pieniędzmi! Czy to rabusie z Płocka?

i

Autor: Peggy_Marco/cc0/Pixabay.com Nieznani sprawcy wysadzili bankomat przy ul. Chrobrego w Mławie

Jesteś klientem TEGO banku? Trafił na "czarną listę" KNF!

2021-04-08 8:32

Na listę ostrzeżeń publicznych Komisja Nadzoru Finansowego wpisała nowy podmiot - Opole Bank Poland - poinformowała w środę KNF.

Na prowadzoną przez KNF listę ostrzeżeń trafiają podmioty, w stosunku do których Komisja zgłasza zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Opole Bank Poland został wpisany na listę w środę 7 kwietnia 2021 roku. Celem listy jest alarmowanie społeczeństwa oraz firm o konieczności zachowania większej ostrożności podczas kontaktów z tymi podmiotami.

Jak informuje KNF, w przypadku Opole Bank Poland zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zostało skierowane przez Urząd KNF do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

WYSADZILI bankomat i zgubili łup! Tysiące złotych na ulicy! Zrobili to pod nosem policji!

Chodzi o przestępstwo określone w art. 171 ust. 1 oraz 2 ustawy Prawo bankowe, czyli wykonywanie czynności bankowych, w szczególności przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem, bez zezwolenia KNF.

Sonda
Czy jesteś klientem Opole Bank Poland?

Prowadzona przez KNF lista ostrzeżeń jest zbiorem podmiotów, w stosunku do których Komisja zgłasza zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Celem listy jest alarmowanie społeczeństwa oraz podmiotów gospodarczych o konieczności zachowania większej ostrożności podczas kontaktów z tymi podmiotami.

Kaufland – SUPER promocje. Bardzo tani schab, żółty ser i kiełbasa, masło za 3 zł, jabłka za 2 zł! [GALERIA]

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze