Kongres e-Polska 2021, zapowiedź

i

Autor: materiały prasowe

JUŻ w CZWARTEK! Kongres e-Polska rewolucja cyfrowa

2021-06-09 13:15

Kongres e-Polska - rewolucja cyfrowa rusza już w czwartek, 10 czerwca. To trzecia edycja tego wydarzenia. W ciągu dnia odbędzie się kilka debat poświęconych cyfryzacji, postępowi technologicznemu, biznesowi w czasie pandemii. Udział w panelach wezmą przedstawiciele rządu, znakomici eksperci, przedstawiciele kluczowych na rynku firm. Do udziału w dyskusji zapraszamy internautów.

Już w czwartek, 10 czerwca, odbędzie się kongres "e-Polska - rewolucja cyfrowa". Ze względu na pandemię koronawirusa wszystkich internautów zapraszamy do udziału on-line. Cykl debat poświęconych cyfryzacji, biznesowi, postępowi technologicznemu można oglądać on-line na stronie głównej dziennika "Super Express" oraz na naszym kanale na YouTube. Start o godz. 11:15. Podczas debaty inaugurującej kongres przedstawiciele rządu oraz wybitni specjaliści przedstawią wizję rozwoju cyfryzacji w Polsce. Przekonamy się, co już można załatwić w wirtualnym świecie, a jakie jeszcze wyzwania stoją przed specami od nowych technologii. O godz. 12 odbędzie się debata poświęcona tematyce związanej ze sprzedażą bezpośrednią. Natomiast o godz. 13 zapraszamy na panel dotyczący bankowości w cyfrowym zdigitalizowanym świecie.

Kongres "e-Polska - rewolucja cyfrowa" dobywa się już po raz trzeci. Niestety, ze względu na utrzymującą się pandemię, możemy spotkać się z prelegentami oraz widzami za pośrednictwem internetu. Jednak mimo wszystko, zapraszamy do aktywnego udziału w panelach poprzez komentarze i zadawanie pytań przy naszych relacjach on-line. 

E-polska: Rok od pandemii
Sonda
Jak rząd radzi sobie z pandemią koronawirusa w Polsce?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze