6. Kaufland Polska - przychody: 10,1 mld zł

i

Autor: Przemysław Szyszka

Kaufland – WIELKIE promocje! Wyjątkowo tanie mięso, pasztet, pomarańcze i kawa [GALERIA]

2020-11-26 7:17

Sieć hipermarketów Kaufland rusza z nową promocją. To okazja do zrobienia zakupów w korzystnych dla naszej kieszeni cenach. Od czwartku 26.11 w super cenie kupimy m.in. schab, pasztet, ziemniaki, pomarańcze. Tańsze są też środki czystości. To jednak nie wszystko. Sprawdź, jakie ciekawe oferty przygotował dla swoich klientów popularny hipermarket w dniach 26.11- 2.12.

Wielka promocja w Kauflandzie już od czwartku 26 listopada 2020! Hipermarket kusi swoich klientów atrakcyjnymi cenami na mięsa i wędliny. W super cenie możemy kupić m.in. polędwiczkę wieprzowa, schab a tylko w sobotę łopatkę wieprzową. Od poniedziałku 30.11 do środy 2.11 rewelacyjnej cenie będą ćwiartki z kurczaka – 2,22 zł/1 kg. W dobrej cenie są wędliny i pasztet drobiowy. Rabaty są również na sery żółte, polskie masło ekstra Mlekovita (3,49 zł/200 g) czy serki homogenizowane Bakoma (1,11 zł/90 g).

Przeczytaj też: Loteria w Kauflandzie! Do wygrania BMW, skutery i elektronika. Jak wziąć w niej udział?

Tanie są także warzywa i owoce. Marchew, pory, ananas są tańsze aż o 50 proc. Od czwartku do soboty w super cenie są pomarańcze - 4,99 zł/2 kg, a w sobotę ziemniaki 2,45 zł/ 5 kg, czyli tylko 49 gr za 1 kg.

Warto też kupić kawę a do niej różnego słodkości – ciastka, cukierki. W specjalnej ofercie są Lindor pralinki choinka, różne rodzaje w cenie 16,99 zł/125 g. Natomiast seniorzy w wyznaczonych dla nich godzinach kupią wszystkie czekolady marki Wedel o 30 proc.taniej. Ale to nie wszystko. Duże rabaty są na środki czystości.

Zobacz w galerii, co można kupić w Kaufland w atrakcyjnych cenach

Uwaga! Pamiętajmy, że cały czas mamy pandemię koronawirusa.  Zakupy robi się w reżimie sanitarnym. W sklepach obowiązują limity osób, które jednocześnie mogą przebywać na terenie marketu. Co bardzo ważne, wszyscy w sklepie muszą mieć na twarzy maseczkę lub przyłbicę. Cały czas obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Osoby, które się do tych wymagań nie stosują, nie powinny być obsługiwane przez personel sklepu. Pamiętajmy o zasadzie DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka.

Przeczytaj też: Black Friday 2020 w Empiku. Niesamowite okazje. Książki, kosmetyki i zabawki za połowę ceny !

Ciężarówka wjechała w sklep.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze