Kiełbasa za 1 zł w Biedronce! 100 proc. kasy wydanej na oliwę na kolejne zakupy. Megapromocje

2020-07-09 12:50 BL
Biedronka - gazetka. Oferty, rabaty, wyprzedaże, promocje 2020
Autor: Biedronka - biuro prasowe

Biedronka kusi promocjami. Do końca tygodnia kiełbasę podwawelską możesz kupić za 9,90 zł za kg, tańsze są też mięsa mielone, szynka i filety z indyka. Ale tylko dziś mamy prawdziwy hit. Jeśli kupisz oliwę z oliwek dostaniesz voucher w wysokości 100 proc. wydanych pieniędzy na kolejne zakupy.

Jak w każdym tygodniu Biedronka ma dla swoich klientów atrakcyjnymi promocjami. Do końca tygodnia możemy kupić kiełbasę podwawelską za 9,90 zł za kg. Warunkiem jest posiadanie karty Moja Biedronka. Z kartą tańsze są też inne rodzaje mięs. Mięso mielone wołowe, opakowanie o wadze 400 g kosztuje 5,99 zł. Tyle samo zapłacimy za opakowanie mięsa na kotlety z indyka. Jeśli mamy kartę to za pół ceny kupimy filety z piersi indyka. Za kilogram zapłacimy tylko 11,99 zł.

Na koniec największy hit. Tylko dziś 9 lipca Biedronka oferuje niesamowitą promocję. Przy zakupie portugalskiej  oliwy z oliwek Gallo 750 ml, przy kasie dostaniesz voucher równy 100 proc. jej wartości. Bon możesz wykorzystać na kolejne zakupy do 18 lipca.

Czytaj też: Chcesz dostać 100 tys. zł? Weź udział w konkursie Biedronki "Piórko"

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze