Zamknięcie sklepów RTV, AGD i IT uderza w polskie firmy!

i

Autor: Shutterstock

Koronawirus. Co ogłosi premier na dzisiejszej konferencji.? Obostrzenia zostaną poluzowane? Które branże się otworzą? Konferencja Mateusza Morawieckiego dzisiaj na żywo na se.pl!

2020-11-21 8:12

Na sobotniej konferencji, Mateusz Morawiecki ma przedstawić długofalowe plany rządu dotyczące walki z cCOVID-19 i znoszenia zakazów po 29 listopada.

O godz. 10 ma się rozpocząć konferencja Mateusza Morawieckiego. Na słowa premiera czekają z niecierpliwością Polacy, którzy zastanawiają się, czy przed świętami Bożego Narodzenia będą mogli zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych, ale przede wszystkim również przedsiębiorcy, którzy liczą na odmrożenie poszczególnych branż po 30 listopada.

Konferencja Mateusza Morawieckiego. Nowe OBOSTRZENIA

Nieoficjalne mówi się, że za kilka dni dojdzie najprawdopodobniej do wycofania niektórych ograniczeń. Możliwe, że już 30 listopada ponownie otworzą się galerii handlowe i działające w nich sklepy RTV i AGD oraz salony meblowe.Poluzowanie obostrzeń obejmie prawdopodobnie również lokale gastronomiczne, które będą mogły funkcjonować w sposób stacjonarny, ale tylko w określonych godzinach. Zielone światło dostaną też baseny siłownie i sale do ćwiczeń. 

Zobacz także: Konferencja premiera Morawieckiego. Będą zmiany w obostrzeniach? Koronawirus w Polsce [RELACJA]

Z informacji Wirtualnej Polski wynika, że zmniejszanie liczby ograniczeń popiera przede wszystkim otoczenie premiera Mateusza Morawieckiego. Natomiast minister zdrowia Adam Niedzielski jest ponoć za utrzymaniem obowiązujących obostrzeń.Decyzja coraz bliżej.

Najnowsze