Kredyt dla profesjonalisty – gdzie go szukać

2019-10-08 10:22
Kredyt dla profesjonalisty – gdzie go szukać
Autor: Shutterstock

Potrzebujesz kredytu? Prowadzisz działalność zaliczaną do zawodów zaufania publicznego? Jeśli jesteś prawnikiem czy lekarzem – ważne, abyś wybrał kredyt, który jest dopasowany do twoich potrzeb.

Rozwój i podwajanie zysków nie tylko nakłada na przedsiębiorców obowiązek zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników. Często konieczny jest zakup nowego sprzętu. To wszystko kosztuje. Na rynku istnieje wiele banków, które chętnie pospieszą nam z pomocą, tylko jaki kredyt będzie tym najlepszym?

NA TO ZWRÓĆ UWAGĘ

W poszukiwaniu kredytu, który będzie dostosowany do potrzeb twojego biznesu, warto zwrócić uwagę, na kilka ważnych aspektów. W grę wchodzi wysokość raty – ściśle powiązana z okresem kredytowania. Wybierzmy opcję, w której spłata kredytu będzie możliwa w terminie do 12 lat. Przy takim rozwiązaniu spłacanie każdej kolejnej raty nie będzie tak obciążające. Dużą zaletą będzie możliwość dopasowania wysokości raty indywidualnie do naszych potrzeb. Warto zapytać o możliwość skorzystania z zabezpieczenia.

OFERTA NAJLEPSZA DLA CIEBIE

Szukasz kredytu z opcją wakacji kredytowych? A może potrzebujesz obniżenia wysokości raty na pewien czas? Te i wiele innych udogodnień oferuje Nest Bank. W jego ofercie znajdziemy specjalny kredyt dla profesjonalistów w wysokości nawet do 650 tys. zł – bank przy kredycie do tej kwoty nie wymaga zabezpieczeń lub zaangażowania poręczycieli. Wybierając ten kredyt, klient ma możliwość skorzystania z elastycznych rozwiązań oferowanych przez Nest Bank, począwszy od wspomnianych wakacji kredytowych, po karencję (odroczenie) przy spłacaniu rat. Bank proponuje również dodatkowy wariant, z zabezpieczeniem PLD de minimis, które pozwala przygotować ofertę na wyjątkowo korzystnych warunkach.

BEZPIECZNY KREDYT

Gwarancja PLD de minimis to rodzaj zabezpieczenia spłaty kredytu. Wpisuje się ona w program „Wspieranie przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego”, którego uczestnikiem jest Nest Bank. Gwarancja dotyczy kredytu inwestycyjnego lub obrotowego. Z tej formy zabezpieczenia kredytu mogą skorzystać przedsiębiorcy mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw mający zdolność kredytową i status rezydenta. Gwarancja de minimis nie ma formy pieniężnej, przy czym nie wpływa też na późniejsze rozliczenie podatkowe. Masz krótką historię kredytową? Przyjdź do Nest Bank i sprawdź, jak nasi doradcy mogą ci pomóc. Gwarancja de minimis to brak konieczności zastawiania własności na rzecz Banku Gospodarstwa Krajowego. Dodatkową zaletą skorzystania z bezpiecznej oferty banku jest to, że wszystkie formalności (bez ukrytych opłat) uporządkujesz w wybranym oddziale banku, szybko i prosto.

Nest Bank
Autor: Materiały Prasowe Link: https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/konta
Najnowsze