Lidl & Biedronka

i

Autor: Shutterstock Lidl & Biedronka

Mega promocje

Kultowa promocja wraca! Pojedynek na masło. Biedronka czy Lidl?

2022-11-19 5:58

Sobota to czas wzmożonych zakupów, zwłaszcza ,że w niedzielę 20.11 sklepy są nieczynne. Doskonałe ofert na ten dzień przygotowały dwie najbardziej popularne sieci. Zarówno w Biedronce jak i w Lidlu mamy świetną promocję na masło. Sprawdź, gdzie kupisz taniej.

Promocja na masło jest jedną z najbardziej oczekiwanych przez klientów. Cena tego produkty stale rośnie w związku z inflacją, nic dziwnego, że wszyscy polujemy na okazje. Tylko w sobotę 19.11 możemy w super promocjach kupić masło w Lidlu i w Biedronce.

Promocja w Biedronce – ile zapłacimy za masło?

W sklepach dyskontu możemy kupić masło extra polskie Mlekovita w cenie 5,99 zł za opakowanie 200 g. Co trzeba zrobić, żeby tyle zapłacić? Musimy mieć kartę Moja Biedronka lub aplikację Biedronka i kupić 3 opakowania. Limit dzienny na kartę Moja Biedronka to 6 opakowań. Cena regularna masła - 8,49 zł za opakowanie. Przypominany też, że jeśli nie mieliście szansy zebrać wszystkich naklejek, żeby dostać pluszaki z Gangu Bystrzaków, to teraz jest ostatni moment. Akcja trwa tylko soboty 19.11. Maskotki będzie można odbierać do 3 grudnia 2022.

Promocja na masło w Lidlu

Lidl nie pozostaje w tyle i w ramach akcji „Tania sobota w Lidlu” również kusi promocją na masło extra polskie Pilos w cenie 5,89 zł za opakowanie 200 g. Jak są warunki promocji ? 5,89 zł zapłacimy kupując 3 opakowania i jednocześnie musimy wydać min. 49 zł na zakup innych towarów. Limit – 3 opakowania na paragon. Każde następne opakowanie będzie sprzedawane w cenie 6,99 zł.

Masło w Lidlu i w Biedronce

i

Autor: Materiały prasowe Masło w Lidlu i w Biedronce
Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?
Tańczące z Promocjami 17.11.2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze