Globus Polski

i

Autor: ksiegarnia-geograf.pl

Kultowy globus z "Ucha prezesa" w sprzedaży. Do kupienia za 176 zł!

2017-02-22 16:35

Kultowy już mini-serial polityczny Roberta Górskiego stał się prawdziwym fenomenem w sieci. Nowe odcinki można obejrzeć co czwartek w serwisie ShowMax, a w poniedziałki za darmo na YouTubie. Skala popularności cyklu pokazała, że zarobić można nie tylko na filmikach udostępnianych odpłatnie w Internecie, ale również na gadżetach. Teraz można kupić słynny globus znany z "Ucha", pokazujący „Polskę od morza do morza".

Niekwestionowany internetowy hit tego roku to polityczny serial Roberta Górskiego i spółki, który w krzywym zwierciadle pokazuje absurdy władzy i odsłania smaczki zza kulis rządów Prawa i Sprawiedliwości.
W mini serialu można było zobaczyć charakterystyczny globus, na którym zamiast mapy świata rozciąga się Polska "od morza do morza", co żartobliwie pokazuje ojczyznę widzianą oczami polityków PiS-u.

Zobacz także: Internauci pokochali „Ucho prezesa”. Serial jest warty 8 mln zł


„Polska od morza do morza za Jagiellonów? Ha, ha, to tyle co kot napłakał. Dziś będzie Polska od bieguna do bieguna!" - to cytat z 5. odcinka i słowa samego Prezesa.

Sprawdź również: Rośnie konkurencja dla Netflixa. ShowMax wchodzi do Polski


Globus jest do nabycia w księgarni „Geograf" za 230 zł lub za 176 zł w sprzedaży online. Czym różni się od standardowego? Przedstawia gigantyczną mapę Polski, jest podświetlany, na drewnianej stopce i z naklejkami San Escobar. Produkcja limitowana obejmuje 1000 sztuk i została stworzona we współpracy z twórcami „Ucha prezesa".

 

Źródło: /wprost.pl /radiozet.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze