Lidl: Nowe sklepy w Opolu. Kiedy otwarcie?

i

Autor: wikimedia.com/zdjęcie poglądowe Nowy Lidl w Wielkopolsce! Zobacz, gdzie otwarty zostanie market

Lidl – SUPER RABATY! Mleko gratis, banany za 2,50 zł, a kaczka za 6 zł

2020-11-30 12:06

Super rabaty w Lidlu. Na początek tygodnia popularny dyskont przygotował wiele ciekawych promocji. Od poniedziałku 30.11 możemy kupić mięso, nabiał czy owoce po mocno obniżonych cenach. Duży rabat jest też na proszek do prania. Ale to nie jedyne zakupowe atrakcje. Sprawdź, co możesz tanio kupić w Lidlu w dniach 30.11- 2.12.

Lidl od 30 listopada kusi swoich klientów atrakcyjnymi cenami. Jednym z hitów jest polskie mleko UHT marki Polmlek. W ofercie „7+5 gratis” przy zakupie 12 sztuk zapłacimy tylko 1,74 zł/1l. Z nabiału w dobrej cenie kupimy też ser gouda w kawałku (12,99 zł/1 kg),  ser żółty - 2,75 zł/150 g, cena przy zakupie dwóch opakowań i ser pleśniowy plastry - 2,99 zł/100 g, tyle zapłacimy gdy kupimy dwa opakowania.

Zachwycenie będą również mięsożercy. W super cenie jest nie tylko kaczka, ale też mięso mielone wieprzowe z łopatki, XXL marki Rzeźnik, przecenione o 50 proc. (8,99 zł/1 kg). Natomiast seniorzy w wyznaczonych dla nich godzinach zapłacą za polskiego kurczaka, tuszka tylko 3,99 zł/1 kg.

Warto też kupić parówki drobiowe, megapaka marki Baronii (3,99 zł/1 kg) i kiełbaski pieprzowe Pikok (8,99 zł/400 g).

Koronawirus pomaga… złodziejom! To już DZIKI ZACHÓD!

Fani owoców będą mogli zakupić banany premium, luzem przecenione o 50 proc. oraz pomarańcze premium, luzem  i mandarynki z liśćmi przecenione o 40 %. W promocji są też warzywa np. pomidory kiściowe (4,79 zl/1 kg), papryka słodka mix (6,99 zł/500 g) idealne na sałatkę. A posiadacze aplikacji Lidl Plus mniej zapłacą za pieczarki (2,99 zl/500 g)

W Super cenie jest Coca- Cola, sok tłoczony z polskich owoców i warzyw Solevita czy tej samej marki nektar jabłkowy.

W promocji jest też kawa, a do niej pyszna strucla, różne rodzaje (3,63 zl/450 g), pierniki premium różane lub morelowe marki Kopernik (9,99 zł/600 g) lub pierniki nadziewane o smaku orzechów laskowych lub advocatu (4,99 zł/150 g) oraz różnego rodzaju czekoladki. Jest też czekolada Milka 6,99 zł/25/300 g. Tyle zapłacimy przy zakupie trzech.

A za wszystkie produkty dentalux, jeśli kupimy dwa produkty, za drugi zapłacimy 50 proc taniej. Ponad 50 proc mniej zapłacimy też za kapsułki i żel do prania Persil.

Sprawdź w galerii, co warto kupić w Lidlu

W trosce o zdrowie Lidl wydłużył godziny otwarcia wszystkich sklepów od 6  do 23. Wybrane sklepy czynne są nawet całą dobę. We wszystkich sklepach przy wejściu ustawione są stacje dezynfekujące do rąk dostępne dla wszystkich klientów. są też przeszklenia w obszarze pieczywa, kasjerzy są oddzieleni od klientów szybą ochronną wykonaną z plexi, sprzedawcy wyposażeni są w przyłbice ochronne zakrywające oczy, nos i usta.

Zostały też wprowadzone dodatkowe, intensywne przewietrzanie sklepów za pomocą systemów wentylacyjnych. Odbywa się ono kilkukrotnie w ciągu dnia. Podnoszona jest w ten sposób jakość powietrza w sklepie, co jest szczególnie istotne w okresie pandemii. Lidl przypomina, o zaleceniach MZ, GiS ws. dokładnego mycia rąk czy zasłaniania nosa i ust.

Centra handlowe otwarte. Jak bezpiecznie robić zakupy? Gemini Park w Tychach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany