Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl

Godziny otwarcia

Lidl w Wigilię i Boże Narodzenie. W jakich godzinach jest otwarty Lidl?

2022-12-20 13:36

Zbliżające się Boże Narodzenie to nie tylko wspaniały czas spędzony z rodziną, ale także konieczność zrobienia wielkich zakupów. Wiele osób odkłada je na ostatnią chwilę. Pamiętajmy jednak, że chociaż Wigilia jest dniem pracującym, to sklepy tego dnia czynne są krócej. Zobacz, do której otwarty będzie Lidl w Wigilię. Jak czynny jest Lidl w święta Bożego Narodzenia?

Lidl – godziny otwarcia sklepów w Wigilię

Od stycznia 2020 roku zaostrzone zostały przepisy o zakazie handlu. Zgodnie z ustawą, w Wigilię, która nie jest ustawowo dniem wolnym od pracy, handlować można jedynie do godziny 14.00. Po tej godzinie otwarte mogą być jedynie sklepy, które działają w ramach franczyzy i są prowadzone bezpośrednio przez właścicieli danego punktu. Informacje o otwarciu mniejszych sklepów sieci, takich jak Żabka czy Carrefour Express,

Wiele sieci handlowych decyduje się na zamknięcie sklepów w Wigilię o godzinę wcześniej, czyli o godzinie 13:00 , tak aby pracownicy mogli przygotować sklep do zamknięcia. Tak będzie w przypadku Lidla. Zakupy we wszystkich sklepach sieci zrobimy w Wigilię tylko do godz. 13:00.

Czy Lidl jest otwarty w święta Bożego Narodzenia?

25 i 26 grudnia (kolejno niedziela i poniedziałek) wypada zakaz handlu. W dwa świąteczne dni wszystkie sklepy Lidla są nieczynne. W wtorek 27 grudnia Lidl będzie otwarty. Godziny otwarcia sklepów można znaleźć na stronie internetowej lidl.pl oraz aplikacjach Lidl oraz Lidl Plus.

Sonda
Zakaz handlu w niedzielę i święta - czy uważasz, że powinien zostać zniesiony?
Tańczące z promocjami 15.12.2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze