Biedronka

i

Autor: Archiwum Biedronka

Boże Narodzenie 2022

Czy Biedronka jest otwarta w Wigilię i Sylwestra? Sprawdź, kiedy możesz zrobić zakupy

2022-12-19 7:21

Przed nami czas największych zakupów. Biedronka dla wygody klientów utrzymuje wydłużone godziny funkcjonowania swoich sklepów. W okresie świąteczno-sylwestrowym, prawie 2200 placówek sieci będzie czynnych do godz. 23:00 lub dłużej. Ale pamiętajmy - zarówno w wigilię oraz w Sylwestra sklepy będą otwarte zdecydowanie krócej. Jak będzie czynna Biedronka?

Kiedy zrobisz zakupy na Wigilię i Sylwestra w Biedronce?

Przedświąteczne i sylwestrowe zakupy w Biedronce możemy zrobić w dogodnych godzinach otwarcia sklepów, dzięki którym nawet zapominalscy będą mogli kupić produkty potrzebne do przygotowania tradycyjnych wigilijnych potraw lub imprezowych przekąsek. Zakupy będzie można zrobić w 3 300 placówkach Biedronki na terenie całego kraju, z czego prawie 2200 z nich czynnych jest w dni poprzedzające wigilię i Sylwestra aż do godziny 23 lub dłużej. Przypominamy, że w weekend była ostatnia w tym roku niedziela handlowa (18 listopada).

Biedronka - godziny otwarcia Wigilia i Sylwester

W wigilię 24 grudnia zakupy w Biedronce możemy zrobić tylko do godziny 13, natomiast w Sylwestra sklepy sieci czynne będą do godziny 19. W święta Bożego Narodzenia, 25 i 26 grudnia 2022 (niedziela, poniedziałek), a także w Nowy Rok 1 stycznia 2023. (niedziela) wszystkie sklepy sieci Biedronka pozostaną nieczynne.

Szczegółowe informacje dotyczące godzin pracy są dostępne w poszczególnych placówkach oraz na stronie www.biedronka.pl/sklepy, a także w aplikacji mobilnej.

Sonda
Czy zakaz handlu w niedzielę i święta powinien być zniesiony?
Tańczące z promocjami 15.12.2022
Najnowsze