LIDL. Wielkie promocje. Cukier za darmo, kiełbasa za 1 zł. HIT Cola za 2 zł [ZDJĘCIA]

2021-02-26 2:09 mb
Lidl
Autor: Shutterstock Lidl

Wielkie promocje w Lidl czekają na klientów. W mega cenach znajdziemy wiele promocyjnych hitów. Klienci Lidla, którzy zdecydują się skorzystać z promocyjnej oferty, mogą liczyć na cukier za darmo, czy pyszną kiełbasę kruchą z kurczaka za jedyne 1,99 zł. Najprawdziwszy HIT to cola, a właściwie Pepsi za 2 zł za litr. Na uwagę w Lidlu zasługuje też promocja piwa Perlenbacher Pils w puszkach. Przy kupnie wielu sztuk złotego trunku za puszkę zapłacimy jedynie 1,59 zł. Wybierasz się na weekendowe zakupy do Lidla? Obejrzyj naszą GALERIĘ. Podpowiadamy, co powinieneś kupić, aby skorzystać z mega promocji i zrobić sprawunki w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Promocje w LIDL na cukier, wędliny, colę

Wielkie promocje w Lidl. W ten weekend zrobisz zakupy naprawdę tanio. Obniżki cen wielu produktów zasługują na uwagę. W mega promocji, bo za darmo, możesz dostać cukier. Jest jednak warunek? Musisz mieć zainstalowaną aplikację LIDL Plus, a wtedy przy zakupie 2 kilogramów polskiego cukru białego kryształ w cenie 1,79 zł, jeden kilogram dostaniesz gratis. Hit promocyjny Lidla to litr Coli, a właściwie Pepsi XXL, za 2 zł. Aby skorzystać z hitowej promocji Pepsi musisz kupić dwie duże, bo 2,5 litrowe butelki za 9,99 zł. Wtedy za litr coli płacisz zaledwie 2 zł. Prawdziwa gratka w mega promocyjnej cenie czeka w Lidlu na smakoszy wędlin z dobrym składem. Polska kiełbasa krucha z kurczaka to prawdziwy hit promocyjny. 100 g. kiełbasy kruchej kosztuje w Lidl zaledwie 1,99 zł. Obniżona jest też cena na kabanosy z Sokołowa. Opakowanie (120 g.) Kabanosów Sokołów kosztuje w Lidl 3, 99 zł. W niskiej cenie w Lidlu można zaopatrzyć się też w hamburgery z polskiej wołowiny (200 g. za 3,05 zł) oraz schab. Jeśli masz alplikację LIDL Plus schab wieprzowy bez kości w plastrach kupisz w mega promocji za 4,59 zł.

Emeryci dostaną czternastą emeryturę. Znamy kwotę czternastki i termin wypłaty

Hit promocyjny! Soki za darmo, piwo za 1 zł

Z jakich jeszcze promocji Lidla warto skorzystać od 25.02. Posiadacze aplikacji LIDL Plus powinni rozważyć kupno soków Solevita. Wszystkie soki Solevita objęte są bowiem promocją – przy zakupie 4 opakowań soków, 2 otrzymasz za darmo. Także smakoszów piwa czeka nie lada gratka, Mega promocją objęte jest piwo Perlenbacher Pils w puszkach. Przy zakupie zgrzewki 18 puszek za puszkę piwa Perelenbacher Pils zapłacisz tylko 1,59 zł. Nasza GALERIA pokazuje konkretne produkty objęte promocjami w LIDL.

Sanepid ukarał proboszcza. "Dojechał" konfidentów w ogłoszeniach parafialnych. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Najnowsze