Lidl sklep

i

Autor: Shutterstock Lidl sklep

Lidl z nagrodą BLIX AWARD „Zdrowy Produkt – Oferta Roku”.

2020-11-09 15:05

Lidl otrzymał prestiżową nagrodę BLIX AWARD „Zdrowy Produkt – Oferta Roku” w kategorii dyskontów. Polacy docenili w ten sposób popularny dyskont nie tylko za szeroki wybór produktów bio, ale też i za działania edukacyjne w zakresie świadomego żywienia.

BLIX AWARDS – nagroda przyznawana przez klientów jest najważniejszą, jaką może otrzymać przedsiębiorstwo. W konkursie BLIX AWARDS w kategorii „Zdrowy Produkt – Oferta Roku” konsumenci wybierali sieci, które ich zdaniem oferują największy wybór produktów bio. 80 tysięcy osób, które wzięło udział w badaniu, doceniło podejście sieci w zakresie dostępności i jakości oferty BIO oferowanej w sklepach Lidl Polska.

Lidl od lat poprzez wspólne kampanie z Narodowym Centrum Edukacji Żywieniowej, książki kulinarne, przepisy, porady edukuje klientów w zakresie świadomego odżywiania. Oferuje też artykuły bez laktozy czy glutenu oraz wegańskie i wegetariańskie.

Czytaj też: Lidl - WIELKIE promocje! Mielone, kiełbasa i kapusta za 1 złoty! [GALERIA]

Szeroki wachlarz produktów BIO

Na stałe w ofercie Lidla znajdziemy ponad 140 produktów BIO, które posiadają certyfikat Unii Europejskiej, potwierdzający ich ekologiczne pochodzenie. Artykuły te mają specjalne oznaczenie – biały listek złożony z dwunastu gwiazdek na zielonym tle, nazywany potocznie euroliściem. Dodatkowo Lidl regularnie organizuje tzw. Tygodnie BIO w ramach których oferta BIO znacznie rozszerza się o kolejne produkty BIO dostępne czasowo.

Cieszy nas bardzo, że klienci docenili nasze starania – przyznała w oficjalnym komunikacie Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications Lidl Polska. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze