Lidl z wyjątkowa ofertą! Produkty Deluxe i Favorina idealne na świąteczne ucztowanie

2020-12-02 15:17 MO
Lidl: Nowe sklepy w Opolu. Kiedy otwarcie?
Autor: wikimedia.com/zdjęcie poglądowe Nowy Lidl w Wielkopolsce! Zobacz, gdzie otwarty zostanie market

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi wspólne ucztowanie w gronie najbliższych. Na stole nie może zabraknąć pysznych i aromatycznych potraw. Warto zatem skorzystać w wyjątkowej oferty Lidla. Znajdziemy w niej najwyższej jakości produkty Deluxe oraz Favorina, które idealnie sprawdzą się jako samodzielnie dania lub posłużą do ich przyrządzenia.

Święta Bożego Narodzenia to zdecydowanie radosny czas, na który wszyscy czekamy z niecierpliwością. Kojarzą się nam z suto zastawionym stołem i pysznymi potrawami. Warto zastanowić się już dziś nad przygotowaniami do tak wyjątkowego święta.

 Wiele osób nie wyobraża sobie ucztowania bez pasztetów, wędlin, serów oraz rozmaitych przystawek. W tej „roli” idealne sprawdzą się produkty Deluxe takie jak: szynka krojona Jamon, szynka pieczona na liściu chrzanu (2,99 zł/100 g),selekcja pasztetów, pasztet z królika (4,49 zł/190 g), Grana Padano długodojrzewający , ser pleśniowy z nadzieniem czy halibut wędzony w plastrach oraz oliwki Gordal (Deluxe, 9,99 zł/ 370 ml/ 1 opak.).

Zimowe BUTY za 39 zł! MEGA wyprzedaże! Najlepsze promocje w CCC i Deichmannie

Nie może też zabraknąć słodkiego akcentu. Na pyszny deser warto wybrać pierniki w czekoladzie lizaki cukrowe (Favorina, 4,99 zł/ 144 g/ 1 opak.), ciasteczka korzenne, Orzech & Toffi – edycja świąteczna (Mister Choc, 15,99 zł/ 3x125 g/ 1 opak.) czy wieniec czekoladowy z kolorową posypką (4,99 zł/ 200 g).

Zobacz co warto kupić w Lidlu

W trosce o zdrowie Lidl wydłużył godziny otwarcia wszystkich sklepów od 6  do 23. Wybrane sklepy czynne są nawet całą dobę. We wszystkich sklepach przy wejściu ustawione są stacje dezynfekujące do rąk dostępne dla wszystkich klientów. są też przeszklenia w obszarze pieczywa, kasjerzy są oddzieleni od klientów szybą ochronną wykonaną z plexi, sprzedawcy wyposażeni są w przyłbice ochronne zakrywające oczy, nos i usta.

Zostały też wprowadzone dodatkowe, intensywne przewietrzanie sklepów za pomocą systemów wentylacyjnych. Odbywa się ono kilkukrotnie w ciągu dnia. Podnoszona jest w ten sposób jakość powietrza w sklepie, co jest szczególnie istotne w okresie pandemii. Lidl przypomina, o zaleceniach MZ, GiS ws. dokładnego mycia rąk czy zasłaniania nosa i ust.

Szczepienie na koronawirusa. Morawiecki właśnie to UJAWNIŁ. Każdy musi to wiedzieć
Najnowsze