Majątki Gwiazd. Zarobki Małgorzaty Sochy przyprawiają o zawrót głowy

2021-05-09 4:50 Dariusz Derucki
Majątek Małgorzaty Sochy
Autor: Akpa Majątek Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka występowała przez lata w wielu filmach i serialach, jest także obecna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją niemal milion użytkowników. Tak wielka popularność przekłada się na zarobki, dzięki czemu majątek Małgorzaty Sochy liczony jest w milionach. Jak duży majątek posiada gwiazda?

Kariera Małgorzaty Sochy

Małgosia Socha urodziła się w Warszawie w 1980 roku. W 2003 roku ukończyła warszawską Akademię Teatralną. Jej debiutem telewizyjnym była tytułowa rola w Teatrze Telewizji w spektaklu "Anka". W serialu pierwszy raz widzowie mogli podziwiać ją już w 1998 roku w "Złotopolskich". Debiut kinowi to epizod w filmie Stanisława Kuźnika "Moja Angelika". Jednak wielką sławę pozwoliła jej zdobyć dopiero w serialu produkowanym dla stacji telewizyjnej TVN, czyli "Na Wspólnej". Rolę Zuzanny Hoffer Socha odgrywa nieprzerwanie od 2007 roku. Aktorka występowała także w serialu "Tylko Miłość". Małgosia ma za sobą również start w "Tańcu z Gwiazdami". Następnie zagrała w serialu "BrzydUla", który niedawno doczekał się kontynuacji. Socha od lat występuje także w serialu Polsatu pt. "Przyjaciółki". 

Małgorzata Socha często występuje także, w tak popularnych w naszym kraju, komediach romantycznych. Mogliśmy oglądać ją m.in. w filmach: "Śniadanie do Łóżka", "Weekend", czy "Och, Karol 2". Natomiast w 2019 roku zagrała główną rolę w filmie "Jak Poślubić Milionera?". 

Majątek Małgorzaty Scochy

Aktorka zdobyła wielką popularność głównie dzięki odgrywanym przez siebie rolom, jednak także przez swoje pogodne podejście do życia i uśmiech, który często gości na jej twarzy. Małgosia jest wręcz rozchwytywana w mediach społecznościowych. Jej konto w serwisie Instagram obserwuje niemal milion użytkowników. To wszystko przekłada się również na potężne kontrakty reklamowe, które co chwilę podpisuje aktorka.

Przypomnijmy, że w ostatnich latach Socha reklamowała między innymi salony meblowe Agata, czy biżuterię Apart. Małgosia polecała również soczewki do oczu oraz soki dla dzieci. Posiada także swoją własną kolekcję ubrań. Ile jednak zarabia popularna gwiazda kina i telewizji?

Nasza redakcja ustaliła, że za udział w reklamach mebli aktorka zgarnia nawet 500 tysięcy złotych rocznie. Za promowanie biżuterii dostaje ok 300 tys. zł rocznie. Inne reklamy również przynoszą jej pokaźne dochody. A to przecież dopiero początek. Należy pamiętać, że Małgorzata Socha to przede wszystkim aktorka i gaże za udział w filmach i serialach stanowią lwią część jej dochodów. 

Małgosia za role w serialach "Przyjaciółki", a także "Na wspólnej" inkasuje nawet do 300 tysięcy złotych rocznie. Z kolei za główną rolę w filmie "Jak Poślubić Milionera?" aktorka miała otrzymać 200 tysięcy złotych. Te kwoty powodują, że gwiazda już od kilku lat może szczycić się mianem milionerki. 

Takie pieniądze pozwalają jej na wystawne życie. Aktorka nie stroni od rodzinnych wyjazdów w egzotyczne rejony globu. Na co dzień przemieszcza się też luksusowym SUV-em marki mercedes GLE, którego najtańsza wersja kosztuje 320 tysięcy złotych. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze