Masło za 3 zł, lody Magnum za złotówkę! Super promocje w Biedronce

2020-06-24 12:32
 Biedronka
Autor: Wikipedia

Do końca tygodnia w Biedronce trwa promocja na polskie masło i nabiał. Zdecydowanie taniej możemy kupić sery żółte, pleśniowe i twarogi. Na łasuchów czekają lody Magnum w różnych smakach za złotówkę. Zobacz, jakie promocje spotkasz w Biedronce.

Zdecydowanym hitem jest Masło ekstra Polskie Mlekovita. Posiadacze karty Moja Biedronka kupią kostkę o wadze 200 g za 2,99 zł, pod warunkiem, że kupią 3 opakowania. Dyskont ma też korzystne ceny serów. Twaróg półtłusty o wadze 500 g kosztuje tylko 3,99 zł, jeśli kupimy 2 opakowania, a za ser pleśniowy Camembert zapłacimy 3,33 zł przy zakupie trzech. sztuk. Z kartą za ser żółty Gouda o wadze 400 g zapłacimy 5,49 zł. Warunkiem jest zakup dwóch opakowań, tak samo jak przy kupnie jajek z chowu ściółkowego. Wtedy, przy kupnie dwóch opakowań zawierających każde 10 jajek, za jedno jajko zapłacimy 45 groszy. Miłośnicy lodów też koniecznie powinni zrobić zakupy w Biedronce. Gdy kupisz 2 pyszne lody Magnum na patyku, drugi otrzymasz za 1 zł. Smaki możesz mieszać dowolnie. Tańsze są lody familijne Grycan. Pojemnik 500 ml kosztuje 7,99 zł, a duże opakowanie 1100 ml – 11,99 zł. Do wyboru masz różne smaki. Lodowa promocja dotyczy też wszystkich lodów familijnych Marletto. Drugie tańsze opakowanie kupisz taniej aż o 70 proc.

Zobacz też: Biedronka promocje. Szalona promocja na ziemniaki. Warto zrobić zapas

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Biznes 18 VI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze