MEGA hity w Auchan. Świąteczne promocje. Susz wigilijny i bakalie za niecałe 2 zł, śledzie za 1 zł! [GALERIA]

2020-12-10 11:34
Auchan
Autor: Shutterstock Auchan

Jak co tydzień Auchan przygotował wiele ciekawych promocji. Dzięki nim już od czwartku 10.12. możemy zaoszczędzić pieniądze w domowym budżecie i taniej kupić różne artykuły niezbędne na świątecznym stole, ale też lampki, łańcuchy świetlne czy bombki na choinkę. Warto te zakupy zrobić już teraz.

Jednym z hitów w Auchan są filety śledziowe solone w cenie 11,89 zł za kg. Sieć ma w promocji też inne świąteczne produkty. Susz wigilijny i bakalie kupimy już za 1,69 zł/100 g. Duże trzykilogramowe wiaderko kapusty kiszonej jest w cenie 7,69 zł. Możemy kupić mandarynki w cenie 3,79 zł za kg czy pyszne pomelo za 3,99 zł/kg W promocji jest też pyszny miód nektarowy wielokwiatowy pszczeli za 19,99 zł za słoik o wadze 1,4 kg.

Kaufland - WIELKIE promocje! Kaczka za 6 zł, pomarańcze za 3 zł, a piwo za darmo [GALERIA]

Warto też kupić mięso mielone z indyka za 4,99 zł /500 g. Auchan promuje też słodycze, taniej możemy kupić np. Raffaello klasyczne za 8,98 zł. Mamy też duży wybór dekoracji świątecznych - lampek, łańcuchów czy bombek. Dodatkowo w dniach 12-13 grudnia możemy zyskać rabat 10 proc. na artykuły spożywcze z kuponem w aplikacji. Maksymalna wartość rabatu to 50 zł.

Zobacz w galerii co warto kupić w Auchan

Nowe 500 plus. Pieniądze dostaniesz TYLKO na te produkty!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze