Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka

MEGA promocje w Biedronce. HIT. Kupisz Coca-Colę, oszczędzisz połowę!

2021-03-17 1:46

Coca-Cola to prawdziwy hit promocyjny biedronki! Kupując ją w środę i czwartek, oszczędzisz aż połowę. Promocja na Coca-Colę dotyczy tylko tych, którzy posiadają kartę Moja Biedronka, a jednorazowo mogą oni kupić tylko 4 butelki popularnego gazowanego napoju. Okazja na pewno ucieszy fanów coli, którzy od stycznia, gdy w życie wszedł podatek cukrowy, płacą za nią horrendalne pieniądze. To nie jedyne promocja w dyskoncie, z której warto skorzystać. Podpowiadamy, po jakie produkty spożywcze warto udać się do Biedronki jeszcze przed czwartkiem, kiedy sieć zasypie klientów kolejnymi atrakcyjnymi promocjami.

HIT promocyjny Biedronki, czyli Coca-Cola w dużej butelce 1,75 l, czeka na klientów sieci w środę 17.03 lub czwartek 18.03. Jeśli wtedy zdecydujesz się kupić Coca-Colę w Biedronce w cenie 6, 49 zł, odzyskasz aż 3,25 zł w postaci vouchera na niektóre z produktów sieci. Musisz jednak być posiadaczem karty Moja Biedronka, a przy jednorazowych zakupach możesz kupić jedynie 4 butelki Coca-Coli. Co jeszcze warto kupić w Biedronce nim wejdą w życie nowe, czwartkowe promocje? Na pewno wedlowskie czekolady. Właściciele karty Moja Biedronka jeśli zdecydują się na kupno 3 tabliczek czekolady od Wedla, zapłacą za każdą jedynie 2, 39 zł. Ważne jest, że mogą mieszać smaki słodkości. Jest z czego wybierać, bo Wedel ma wiele smaków czekolad. Wśród nich są między innymi czekolada klasyczna mleczna, biała, z nadzieniem truskawkowym lub wiśniowym, deserowa oraz mleczna. Do Biedronki warto się wybrać także po owoce. W dużej obniżce dyskont oferuje pomarańcze na wagę w cenie 2,99 zł za kilogram. Przecenione są z 5,99 zł, więc niemal o połowę.

Polacy dostaną ogromny przelew! Specjalna ustawa jest już w Sejmie

Biedronka także jaja od Mojej Kurki oferuje ze sporym rabatem w wysokości 33 proc. Jeśli zdecydujesz się na kupno jaj w tej promocji, za sztukę zapłacisz jedynie 40 groszy. Pod warunkiem jednak, że kupisz 30 sztuk, ale przed Wielkanocą ten produkt nie powinien się zmarnować.

Warto pamiętać, że to ostatni moment na skorzystanie z omówionych promocji Biedronki, bo w czwartek 18.03 wychodzi nowa gazetka Biedronki z atrakcyjnymi promocjami.

Express Biedrzyckiej - Marek Belka: PiS podniesie podatki
Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze