kobieta szczęście

i

Autor: Shutterstock Recepta na szczęście. Co łączy ludzi zadowolonych z życia?

Mistrzowska Promocja Sharp - kup pralkę i odbierz cenne nagrody

2021-06-30 14:21

Tegoroczny przełom wiosny i lata upływa pod znakiem UEFA Euro 2020 - Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, rozgrywanych z opóźnieniem, spowodowanym pandemią. Sportowe emocje i duch rywalizacji sięgają zenitu, przenosząc widzów sprzed ekranów na podwórka, do parków i na lokalne boiska boiska. Wcielanie się w najlepszych europejskich zawodników czy ulubione drużyny nie ma ograniczeń wiekowych, liczą się tylko dobra zabawa i spędzany wspólnie czas. Z myślą o wielbicie-lach aktywności fizycznej i oddanych kibicach marka Sharp przygotowała specjalną promocję, w której kupując wybrane modele pralek Sharp można otrzymać wyjątkowe prezenty. Skorzystaj z Mistrzowskiej Promocji już dziś - odbieraj nagrody i ciesz się codziennie uprawianiem sportu bez obawy o jakość prania i kondycję Twoich ubrań.

Na czym polega Mistrzowska Promocja Sharp?

Zasady promocji są banalnie proste. Wystarczy tylko kupić jeden z wybranych modeli pralki marki Sharp i zachować paragon. Następnie w ciągu 14 dni należy zarejestrować zakup oraz zostawić opinię na temat urządzenia. To wszystko! Jeden z dwóch prezentów zostanie wysłany do Ciebie po upływie 30 dni. Lista dystrybutorów urządzeń marki Sharp objętych promocją i pełny formularz rejestracji urządzeń znajdują się na stronie internetowej, pod adresem https://promocjaletnia.promocjesharp.pl/. Promocja trwa do końca lipca 2021 roku.

Sharp- konkurs

i

Autor: Materiały prasowe

Mistrzowskie nagrody od Sharp

W ramach Mistrzowskiej Promocji wprowadzonej przez dystrybutora marki Sharp - firmę Vestel Poland dostępne są dwa rodzaje nagród:

  • Zestaw idealny do gry w piłkę nożną składający się z bramki, piłki i pokrowca na bramkę przy zakupie modeli pralek Sharp: ES‑NFH714AWC‑PL; ES‑NFH814AWC‑PL; ES‑HFH714AWC‑PL; ES‑HFH814AWC‑PL; ES‑HFB712AWC‑PL; ES‑HFB812AWC‑PL; ES‑HFB912AWC‑PL
  • Bezprzewodowy odkurzacz Sharp SA‑VP1001RW‑EU przy zakupie modeli pralek Sharp: ES‑HFH914AWC‑PL; ES‑NFH914AWC‑PL; ES‑NFH014CWC‑PL

Bezprzewodowy odkurzacz Sharp SA‑VP1001RW‑EU waży niewiele ponad 3 kg, wyposażony jest w baterię litowo-jonową oraz komplet praktycznych szczotek i końcówek, dzięki którym z łatwością posprzątasz nie tylko dom, ale również samochód. Na szczególną uwagę zasługuje stabilna, pionowa konstrukcja odkurzacza. W zależności od wzrostu czy sprzątanej powierzchni możemy regulować również długość rury teleskopowej. Do dyspozycji mamy aż 7-stopniową skalę, w zakresie od 890 mm do 1100 mm. Zebrany kurz łatwo usunąć za pomocą jednego przycisku, a 3-etapowy poziom filtracji chroni silnik przed szkodliwym działaniem drobin.

Rozwiązania, które wyróżniają pralki Sharp

  • EcoLogic – kontroluje ilość wody, temperaturę i obroty silnika, dostosowując parametry do wielkości załadunku. Dzięki temu możesz prać niewielkie ilości odzieży nie martwiąc się o wysokość Twoich rachunków.
  • WaveCabinet – specjalnie profilowana obudowa pralki, która pomaga zmniejszyć hałas podczas prania. Przydatne, gdy pierzesz wieczorami lub w nocy.
  • BubbleDrum – unikalna struktura bębna BubbleDrum zwiększa wydajność prania i wirowania, a Twoim ubraniom gwarantuje nieskazitelny wygląd.
  • Program AllergySmart - odpowiada za skuteczne pozbycie się alergenów nawet z najbardziej delikatnych tkanin. Zapewnia dokładne płukanie, eliminujące pozostałości detergentów, które mogą mieć negatywny wpływ na wrażliwą skórę.
  • STEAM - funkcja pary czy też inaczej prania parowego, która dezynfekuje ubrania, skutecznie eliminując bakterie, alergeny, grzyby i nieprzyjemne zapachy. Poza tym nawilża i zmiękcza materiały w fazie płukania, dzięki temu ułatwia prasowanie, a tkaniny dłużej zachowają świeżość

Szczegóły oferty promocyjnej: https://promocjaletnia.promocjesharp.pl/

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany