Możesz kupić seks-zabawkę z twarzą znanej gwiazdy

2018-10-23 15:38
Kim jest fetyszysta? Najdziwniejsze rodzaje fetyszy seksualnych
Autor: thinkstockphotos.com Jednym z częściej spotykanych fetyszy jest fascynacja kobiecymi stopami i rajstopami.

Wizerunek znanego amerykańskiego artysty został unieśmiertelniony na nietypowym gadżecie. Jeżeli słuchanie muzyki i oglądanie teledysków, to dla was za mało, teraz będziecie mogli wejść w bardziej intymne relacje z ulubionym gwiazdorem.

Dla fanów i fanek ostrego brzmienia Marylin Manson to ikona. Jeśli jednak kontakt z muzyką to za mało, od tej pory możecie doświadczyć Mansona w zupełnie nowy sposób. Do sprzedaży trafił właśnie wibrator z twarzą niepokornego muzyka.

Sztuczny członek dla fanów muzyka jest bardzo charakterystyczny. Mierzy dokładnie 20 cm długości i ma ok. 4 cm średnicy. Żołądź zdobi rekonstrukcja twarzy artysty. Gdyby ktoś miał wątpliwości, kogo dokładnie przedstawia seks-gadżet, wzdłuż prącia umieszczono wymowny napis o treści "Marylin Manson".

Za przyjemność współżycia z sztucznym Mansonem zapłacić trzeba 125 dolarów.

Marilyn Manson to muzyk znany z kontrowersyjnego wizerunku scenicznego oraz prowokującego zachowania.  Zawodowo aktywny jest od końca lat 80. W tym czasie wzbudzał tyle samo uwielbienia, co odrazy. Już jego pseudonim artystyczny szokuje, nawiązując do mordercy Charlesa Mansona. Jeo ostatni album, "Heaven Upside Down', ukazał sięw 2017 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze