Możesz kupić seks-zabawkę z twarzą znanej gwiazdy

2018-10-23 15:38 mba
Kim jest fetyszysta? Najdziwniejsze rodzaje fetyszy seksualnych
Autor: thinkstockphotos.com Jednym z częściej spotykanych fetyszy jest fascynacja kobiecymi stopami i rajstopami.

Wizerunek znanego amerykańskiego artysty został unieśmiertelniony na nietypowym gadżecie. Jeżeli słuchanie muzyki i oglądanie teledysków, to dla was za mało, teraz będziecie mogli wejść w bardziej intymne relacje z ulubionym gwiazdorem.

Dla fanów i fanek ostrego brzmienia Marylin Manson to ikona. Jeśli jednak kontakt z muzyką to za mało, od tej pory możecie doświadczyć Mansona w zupełnie nowy sposób. Do sprzedaży trafił właśnie wibrator z twarzą niepokornego muzyka.

Sztuczny członek dla fanów muzyka jest bardzo charakterystyczny. Mierzy dokładnie 20 cm długości i ma ok. 4 cm średnicy. Żołądź zdobi rekonstrukcja twarzy artysty. Gdyby ktoś miał wątpliwości, kogo dokładnie przedstawia seks-gadżet, wzdłuż prącia umieszczono wymowny napis o treści "Marylin Manson".

Za przyjemność współżycia z sztucznym Mansonem zapłacić trzeba 125 dolarów.

Marilyn Manson to muzyk znany z kontrowersyjnego wizerunku scenicznego oraz prowokującego zachowania.  Zawodowo aktywny jest od końca lat 80. W tym czasie wzbudzał tyle samo uwielbienia, co odrazy. Już jego pseudonim artystyczny szokuje, nawiązując do mordercy Charlesa Mansona. Jeo ostatni album, "Heaven Upside Down', ukazał sięw 2017 roku.