Najlepiej zarabiający polscy pisarze

i

Autor: AKPA (3), SHUTTERSTOCK, grafika RN Najlepiej zarabiający polscy pisarze

Wyszła prawda o zarobkach polskich pisarzy. Znamy nazwiska i kwoty [RANKING]

2022-02-16 21:38

Ile zarabiają polscy pisarze? Okazuje się, że na pisaniu i sprzedawaniu książek w Polsce można nieźle zarobić. Tygodnik „Wprost” przedstawił dziesiątkę najlepiej zarabiających polskich pisarzy i pisarek w 2021 roku. Ile zarobili Olga Tokarczuk, Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda? Zobacz, kto jest najlepiej zarabiającym pisarzem w Polsce i kto znalazł się w 10 tego rankingu. Lista nazwisk i kwoty , jakie się przy nich pojawiły, mogą być dość zaskakujące.

Najlepiej zarabiający polscy pisarze: Mróz, Tokarczuk, Bonda, Grabowska, Sapkowski. Kto znalazł się wśród 10 najlepiej zarabiających pisarzy 2021 roku?

Remigiusz Mróz, Olga Tokarczuk, Katarzyna Bonda to topowe nazwiska polskich pisarzy ostatnich lat. Ale czy wszyscy znaleźli się w wielkiej trójce polskich pisarzy najlepiej zarabiających na książkach? Odpowiedź może być zaskakująca. Tygodnik „Wprost” przedstawił dziesiątkę najlepiej zarabiających polskich pisarzy i pisarek w 2021 roku. Zobacz, kto jest najlepiej zarabiającym pisarzem w Polsce i kto znalazł się w 10 tego rankingu. Całe zestawienie najlepiej zarabiających pisarzy 2021 roku prezentujemy w galerii załączonej do artykułu. Podajemy tam dokładne stawki, jakie mogli zarobić najbardziej poczytni i cenieni przez czytelników polscy pisarze. Zestawienie najlepszej 10 może wielu zaskoczyć. Zobacz, kto jest pierwszy na tej zacnej liście, a kto zamyka zestawienie topowych twórców literackich w Polsce w 2021 roku. Czy polscy pisarze są milionerami i na swoich fabularnych historiach zbijają fortunę? 

Tańczące z promocjami 11.02.2022r.
Sonda
Polscy pisarze. Kogo najbardziej lubisz?
Najnowsze

Materiał sponsorowany