Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka nie jest już najtańszą siecią detaliczną

NIESAMOWITE promocje w Biedronce. Tania szynka, sok i pistacje za 1 zł, sery, ciastka i zupy za DARMO! [GALERIA]

2021-02-25 4:56

Czwartek to początek świetnych promocji w Biedronce. Tym razem za darmo ma okazję dostać sery żółte, pyszne domowe zupy czy wedlowskie ciastka. Szynkę wieprzową kupimy za połowę ceny, litrowy sok jabłkowy za złotówkę a doskonałe piwo za 2 zł. Jak zawsze możemy dużo taniej warzywa i owoce. Sprawdź najnowszą promocję w Biedronce

Warto weekendowe zakupy zrobić w Biedronce i skorzystać z promocji obowiązujących w sklepach sieci od czwartku25.02. Z kartą Moja Biedronka za szynkę wieprzową bez kości zapłacimy połowę mniej czyli 8,49 zł/kg. W tej samej cenie, ale tylko w piątek i sobotę będzie świeży filet z piersi kurczaka. Już bez karty taniej kupimy mięso mielone wołowe – 5,99 zł/400 g. Drugie opakowanie wszystkich kaw Cafe d’ Or jest tańsze o 50 proc. Rodzaje kaw możemy dowolnie mieszać. Biedronka rozdaje też niektóre produkty za darmo. Jak kupimy dwa opakowania gotowych pysznych zup, trzecie jest gratis. Podobna promocja jest na sery żółte w kawałkach, trzecie opakowanie dostaniemy za darmo.

Emeryci dostaną czternastą emeryturę. Znamy kwotę czternastki i termin wypłaty

To nie koniec – również w gratisie mamy trzecie ciasto Wedla, wystarczy tylko kupić dwa pączki, muffiny czy donuty. Za niecałą złotówkę dostaniemy rzodkiewki, za niecałe 3 zł - kilogram mandarynek, 2,99 zł kosztuje brokuł. Mamy też w promocji sok jabłkowy Riviva – jak kupimy 6 sztuk, za jeden zapłacimy tylko 1,25 zł. Opłaca się kupić 8-pak piwa Carlsberg – wtedy za puszkę zapłacimy 1,99 zł. A tylko w czwartek, kiedy obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pistacji, drugie opakowanie tych pyszności jest za złotówkę.

Zobacz w galerii najlepsze promocje Biedronki

Zobacz koniecznie: Promocje Biedronka. Ta sukienka będzie HITEM tego sezonu. Zjawiskowa i za mniej niż 40 zł

Przypominamy, że tylko do końca lutego robiąc zakupy z kartą Moja Biedronka za minimum 99 zł, odbierzesz voucher na 15 zł na kolejne zakupy. Za zakupy za kwotę co najmniej 69 zł otrzymasz voucher na 5 zł. Z voucherów można skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania.

Pieszy bez odblasków jest niewidoczny! Nagranie mówi wszystko
Najnowsze