Nigdy nie pracowałem w zawodzie wyuczonym. Krzysztof Przybył dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: Shutterstock

Nigdy nie pracowałem w zawodzie wyuczonym. Krzysztof Przybył dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

2020-09-28 0:00

Decyzja o wyborze studiów jest ważna, jednak doświadczenie Krzysztofa Przybyła, prezesa Fundacji Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, absolwenta wydziału ekonomiczno-rolniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie dowodzi, że nie każda decyzja bywa trafna. Na szczęście każdą z nich można zmienić. Swoimi przemyśleniami na ten temat dzieli się on w wykładzie dla Akademii Zarządzania i Rozwoju, nowej platformy edukacyjnej dostępnej na www.azir.edu.pl.

Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, absolwent wydziału ekonomiczno-rolniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, absolwent wydziału ekonomiczno-rolniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Pierwsze kroki w roli studenta Krzysztof Przybył stawiał na Politechnice Warszawskiej, na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Po pewnym czasie zmienił jednak zdanie i uznał, że jego przyszłość będzie wyglądała inaczej. Postawił na Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie spędził następne 10 lat. – W latach 80. pracowałem w zawodach, które nijak nie pasowały do mojego wykształcenia. Nigdy nie pracowałem w zawodzie wyuczonym. Zajmowałem się za to bardzo wieloma praktycznymi działaniami, od produkcji do handlu. Stworzyłem firmy, z których wiele działa do dziś – mówi prezes Fundacji Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

Jak wyglądała jego ścieżka kariery? Czy kierunek studiów naprawdę jest taki ważny? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w wykładzie Krzysztofa Przybyła dla Akademii Zarządzania i Rozwoju:

Akademia Zarządzania i Rozwoju, dostępna pod adresem www.azir.edu.pl, to innowacyjna platforma łącząca świat nauki ze światem praktyków. Jest ona miejscem, w którym znani menedżerowie, naukowcy i osoby będące autorytetami w różnych dziedzinach, dzielą się swoimi przemyśleniami, radami i wskazówkami z osobami rozpoczynającymi karierę zawodową lub zastanawiającymi się nad wyborem kierunku studiów.

Misją AZiR jest wspieranie procesu edukacji i rozszerzanie go o praktyczne wskazówki oraz doświadczenia liderów biznesu i ekspertów, tak aby pomóc młodym ludziom wybrać kierunek studiów zgodny z ich zainteresowaniami i predyspozycjami.

Więcej informacji na naszej stronie https://azir.edu.pl/

Akademia Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: Materiały Prasowe
Najnowsze