Posługiwała się znalezioną kartą. Trafiła w ręce policji

i

Autor: Pixabay.com

Nowe, odjazdowe karty PKO BP. Karta płatnicza nie musi być nudna

2021-03-16 14:57

Od 15 marca można zamówić kartę płatniczą z nowej galerii oryginalnych kart oferowanych posiadaczom PKO Konta dla Młodych. Nowe wizerunki to zwycięskie projekty w konkursie k-Artystycznym przeprowadzonym przez PKO Bank Polski wspólnie z Mastercard. Internauci głosowali na 10 najlepszych projektów kart debetowych, które już teraz można mieć w swoim portfelu. Do 31 maja 2021 r. nie jest pobierana opłata za wydanie takiej karty.

Wieloryb, las czy wrotki? Jaki jest idealny motyw na karcie do konta? Internauci oddali swój głos na wybrany projekt karty z konkursu k-Artystycznego przeprowadzonego przez PKO Bank Polski wspólnie z Mastercard. Najlepiej ocenione prace można mieć teraz we własnym portfelu w formie karty debetowej. Do 31 maja 2021 r. nie jest pobierana opłata za jej wydanie. Nowe wizerunki oferowane są posiadaczom PKO Konta dla Młodych.

Od sierpnia ubiegłego roku przez dwa miesiące chętne osoby zgłaszały projekty swoich kart w ramach konkursu k-Artystycznego przeprowadzonego przez PKO Bank Polski wspólnie z Mastercard. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, ale nie tylko – 10 najlepiej ocenionych projektów jest teraz dostępnych w galerii i wybrany wizerunek można mieć na swojej karcie do konta. Głosowanie na najciekawszy wizerunek odbyło się na profilu PKO Banku Polskiego na Instagramie. Od 15 marca posiadacze PKO Konta dla Młodych mogą bezpłatnie zamówić kartę z wybranym wizerunkiem zaprojektowanym przez jednego z laureatów konkursu.

- Konkurs k-Artystyczny cieszył się dużą popularnością, dostaliśmy tysiące zgłoszeń - niesamowitych pomysłów, z czego przy pomocy internautów wybraliśmy 10. Każdy znajdzie coś dla siebie. Chcieliśmy pokazać, że karta debetowa nie musi być nudnym kawałkiem plastiku. Innowacyjne jest również to, że dane posiadacza karty oraz jej numer umieszczone są na rewersie, dzięki czemu nie zasłaniają unikalnego wizerunku – mówi Edyta Tararuj, Dyrektor Biura w Departamencie Produktów Klienta Indywidualnego

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze