LIDL SPORT

i

Autor: LIDL LIDL SPORT

Nowa promocja Lidla na wiosnę. Oferta dla aktywnych i miłośników sportu [ZDJĘCIA]

2019-03-14 7:34

Marzec już w pełni, i chociaż pogoda za oknami bywa jeszcze zmienna, to dni stają się coraz cieplejsze. Przyroda budzi się do życia i przybywa miłośników spacerów. Wiosna kojarzy się przede wszystkim z powrotem do życia.i Wiele osób decyduje się także na powrót do formy po zimowym lenistwie. Z tej okazji Lidl przygotował specjalną ofertę odzieży sportowej marki dla wszystkich miłośników ruchu.

Nowa promocja Lidla
Wszyscy, którzy uprawiają sport, czy to amatorsko w pobliskim parku czy też zawodowo wiedzą jak ważną rolę pełnie odpowiednia odzież. Nie powinna ona krępować ruchów, a i nasza skóra musi w niej swobodnie oddychać. Od czwartku, 14 marca w sklepach Lidl dostępna będzie kolekcja odzieży sportowej. W propozycji sieci znajdziemy między innymi: kurtki softshell, biustonosze sportowe, buty do biegania oraz akcesoria takie jak kask rowerowy.

Na wielogodzinne spacery Lidl przygotował kurtkę softchell, dostępna w wersji dla kobiet i mężczyzn w cenie 59 złotych. Kurta wykonana jest z oddychającego, wiatroszczelnego i wodoodpornego materiału.

Na sklepowych pułkach znajdziemy także sportowe damskie topy dostępne w 3 kolorach w cenie 17,99 złotych, a także damskie spodnie sportowe za 29,99 złotych. Hitem może się okazać biustonosz sportowy w cenie 27,99 złotych przeznaczony także dla kobiet uprawiających sporty z wysokim stopniem aktywności. Również panowie będą mogli skomponować swój strój sportowy. W ofercie znajda się T-shirty męskie z cenie 17,99 złotych oraz spodnie za 34,99 złotych. Miłośnicy joggingu znajdą w Lidlu buty sportowe przeznaczone specjalnie do biegania. Będą one dostępne w kilku wzorach i kosztować będą 59 złotych.

Sportowa oferta Lidla to nie tylko odzież. Do sklepów trafią także akcesoria przydatne wszystkim, którzy uwielbiają aktywność fizyczną. O bezpieczeństwo podczas rowerowych wycieczek zadba kask rowery – zarówno dla dzieci (49,99 złotych) jak i dorosłych (55 złotych), a kiedy zabraknie ciśnienia w kołach będziemy mogli skorzystać z pompki z manometrem po 34,99 złotych.

Najnowsze