Pepco - świąteczne bluzki dla dzieci za 10 zł! [GALERIA]

2020-12-03 12:55 BL
Pepco
Autor: Grzegorz Kluczyński

Sklepy Pepco kuszą wyjątkową ofertą na zbliżające się święta Możemy kupić ozdoby i łańcuchy świetlne, poszewki i obrusy ze złotymi i srebrnymi nadrukami Warto też kupić zabawki w atrakcyjnych cenach. Dla najmłodszych Pepco ma również wspaniałą kolekcję świątecznych ubrań.

W Pepco czuć świąteczną atmosferę. To nie tylko dekoracje, ozdoby czy łańcuchy świetlne. Możemy kupić kule świetne LED już za 10 zł, świece zapachowe w szklanych osłonach, poszewki i obrusy ze złotymi i srebrnymi nadrukami. Pepco proponuje też w dobrych cenach atrakcyjne zabawki – lalki (Glossy Bossy za 30 zł), klocki, pojazdy czy pluszaki. Wóz strażacki z dźwiękiem i światłem kosztuje 40 zł, śmieciarka (też z dźwiękiem i światłem) – 60 zł, a domek na drzewie z postaciami z z bajek 80 zł.

Lidl – MEGA rabaty! Polędwica sopocka za 1 złoty, szynka wieprzowa i mandarynki za połowę ceny [GALERIA]

Dzieciom możemy kupić też odzież wykonaną ze 100 proc. bawełny lub z wysoką jej zawartością . Świąteczne bluzki kupimy już za 10 zł. Do wyboru mamy niemowlęce (dla chłopca i dziewczynki) w rozmiarach 80 -98 cm oraz dla dziewczynek i chłopców w rozmiarach 104 -134 cm. Wszystkie mają nadruki - Myszkę Miki i Przyjaciół, Myszkę Minnie, Avengersów czy Spidermana. Dziewczęce są dodatkowo udekorowane brokatem.

Zimowe BUTY za 39 zł! MEGA wyprzedaże! Najlepsze promocje w CCC i Deichmannie

Zobacz w galerii 

Bajkowy autobus w Tarnowie
Najnowsze