PKO przygotowało prezent dla kibiców. Oto oficjalna karta Ekstraklasy [ZOBACZ ZDJĘCIA]

2019-02-22 11:55
PKO
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER PKO

Kibiców piłkarskich powinna zainteresować nowa oferta banku PKO. To wyjątkowa karta płatnicza PKO Ekspres do konta w PKO Banku Polskim, którą udekorowano herbami klubów Ekstraklasy.

Miłośnicy piłki nożnej będą mogli zapłacić za bilety na mecze i gadżety piłkarskie oficjalną Kartą Ekstraklasy. To nowy produkt banku PKO BP. Sportowa karta będzie dostępna dla wszystkich klientów banku już od 22 lutego. Nabyć ją będzie można w placówkach PKO, aplikacji IKO, serwisie internetowym iPKO oraz na stronie internetowej www.pkobp.pl.

– Piłka nożna to emocje, zaangażowanie i pasja. Jako PKO Bank Polski rozumiemy, jak istotne jest przywiązanie kibiców do ich drużyn i barw klubowych. Dlatego też będąc oficjalnym partnerem rozgrywek, wprowadzamy rozwiązanie, które sprawi, że nasi klienci będą mogli cieszyć się spersonalizowanymi produktami dostosowanymi do ich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu karta płatnicza PKO Banku Polskiego stanie się czymś więcej dla kibiców Ekstraklasy i nabierze osobistego charakteru. Jednocześnie chcemy podkreślić, że to jedyny tego rodzaju produkt na rynku. Jako Oficjalny Bank Ekstraklasy chcemy być blisko kibiców na wielu płaszczyznach – powiedział Mariusz Chłopik, dyrektor ds. marketingu sportowego PKO Banku Polskiego.

Na kartach można będzie zobaczyć grafiki następujących klubów: 

Arka Gdynia,

Górnik Zabrze,

Jagiellonia Białystok,

Korona Kielce,

Lech Poznań,

Lechia Gdańsk,

Legia Warszawa,

Miedź Legnica,

Piast Gliwice,

Pogoń Szczecin,

Śląsk Wrocław,

Wisła Kraków,

Wisła Płock,

Zagłębie Lubin,

Zagłębie Sosnowiec.

Karta debetowa Ekstraklasy umożliwia dokonywanie płatności, w tym także zbliżeniowych i przez internet oraz wypłatę gotówki w bankomatach. Od sezonu 2018/2019 PKO BP jest partnerem głównym Ekstraklasy S.A. Jak informują przedstawiciele banku, głównym celem współpracy jest pomoc w rozwoju ligi i młodych piłkarskich talentów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze