Sklep kolejowy

i

Autor: sklep.intercity.pl/materiały promocyjne Sklep kolejowy

Nowy biznes PKP

W PKP kupisz nie tylko bilet. Wyjątkowy sklep dla fanów kolei [ZDJĘCIA]

2022-12-13 12:29

Miłośnicy kolei będą w siódmym niebie! PKP Intercity uruchamia internetowy sklep, gdzie ”Mikole” znajdą m.in. tekstylia, gadżety, upominki czy artykuły dla dzieci, powstałe we współpracy z polskimi producentami. Zamówienia będą do odbioru w jednym spośród wielu tysięcy paczkomatów InPost.

Wyjątkowy sklep dla fanów kolei

PKP Intercity uruchamia internetowy sklep dla miłośników kolei. ”Mikole” znajdą w nim m.in. tekstylia, gadżety, upominki czy artykuły dla dzieci – informuje portal nakolei.pl. Produkty są inspirowane światem kolei, a pierwszymi motywami są „Czuwak” i „Pantograf” – terminy dobrze znane wszystkim kolejarzom i miłośnikom pociągów czy transportu kolejowego. Sklep internetowy jest oparty o nowoczesną platformę technologiczną, co pozwala na wygodne nawigowanie i szybkie zakupy. Asortyment sklepu powstaje we współpracy z polskimi producentami. Dzięki temu PKP Intercity może wspierać polskich przedsiębiorców i skrócić czas oczekiwania na dostawy. Zamówione rzeczy będą wysyłane do klientów za pośrednictwem firmy InPost. Dostawa będzie ekonomiczna, a paczkę można odebrać w jednym spośród wielu tysięcy paczkomatów – niedługo tylko na terenie Polski będzie ich ponad 20 tysięcy. Oferta dostępna jest pod adresem www.sklep.intercity.pl.

Co można kupić w sklepie internetowym PKP Intercity?

Wśród dostępnych artykułów znajdziemy m.in. t-shirty, bluzy z kapturem czy czapkę zimową. W sklepie dostępne są również przydatne na co dzień lub w podróży gadżety takie jak kubki porcelanowe i butelki termiczne, torby zakupowe, plecaki w kształcie worka czy zawieszki na bagaż. Nie zapomniano o ofercie dla najmłodszych, która może okazać się świetnym prezentem pod choinkę -  autorskie, związane z tematyką kolejową wersje znanych gier takich jak domino, dobble czy memo, a także książki i zeszyty ćwiczeń oraz maskotka Edek.

Sonda
Czy podróżujesz kolejami PKP Intercity?
Tańczące z Promocjami 06.12.2022

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze