Niewinne komary, meszki i ich grzeszki. Jak się bronić, chronić i leczyć

i

Autor: Shutterstock

Plaga komarów. Najtańsze produkty odstraszające komary [ZDJECIA]

2021-07-16 13:17

Żar leje się z nieba i to tego komary. Te krwiożercze owady są wszędzie, atakują nie tylko w lesie, na łąkach, nad rzekami czy jeziorami. Dlatego trzeba się odpowiednio ubrać i stosować preparaty ochronne. Wybór jest duży, możemy kupić też przeznaczone specjalnie dla dzieci. Sprawdź, gdzie kupisz je w promocyjnych cenach

Komary mogą skutecznie zepsuć upragnione wakacje. W tym roku jest ich wyjątkowo dużo, są  wszechobecne. Dobrze jest zabezpieczyć się przed ukąszeniami tych owadów środkami zwanymi repelentami. Jeśli już dojdzie do ukąszenia możemy posmarować się żelem czy maścią łagodzącą podrażnienia. Na rynku mamy wiele takich preparatów. Są skuteczne, działają nawet przez kilka godzin.

Najtańsze produkty

Do wyboru mamy preparaty znanych marek Bros, Mugga, OFF! w różnych postaciach: spray, preparat w kulce, żel, maść, aerozol, balsam czy bransoletka. Mamy też zestawy do usuwania kleszczy, urządzenia elektryczne na komary, spirale na komary, spray do odzieży odstraszający kleszcze. Tanie preparaty kupimy w promocji w Rossmannie. Ceny zaczynają się już od 6,49 zł – tyle kosztuje płyn na komary dla dzieci Bros, 50 ml. Spray tej samej marki kosztuje 9,49 zł. Płyn marki Arox w promocyjnej cenie kupimy za 7,99 zł, a OFF! Junior w żelu za 11,99 zł.

W sklepach sieci Hebe mamy promocje na preparat Mugga spray. Środki tej marki uchodzą za wyjątkowo skuteczne, dobrze zabezpieczają przed atakiem komarów, działają przez kilka kilka godzin. Środek w Hebe kosztuje 26,99 zł. Możemy również kupić Bros Sensitive, elektro urządzenie+ płyn na komary dla dzieci za 29,99 zł. W Auchan w promocji mamy elekrofumigator Raid z wkładami owadobójczymi, 10 sztuk w zestawie za 15,99 zł oraz spray na komary Bros za 6,99 zł.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia
Sonda
Czy wolisz promocje w Hebe, czy w w Rossmanie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze