poczta przesyłka list

i

Autor: materiały prasowe poczta przesyłka list

Poczta Polska. Ważna zmiana przed Świętami. Jak zareagują klienci?

2020-12-12 17:26

Przesyłkę pocztową dostaniesz też w weekend. Ruszyła przedświąteczna akcja Poczty Polskiej. W wielu miastach kurierzy dostarczą w sobotę przesyłki, a mieszkańcy Warszawy mogą się ich spodziewać również w najbliższą niedzielę.

Nie tylko w dni robocze, ale też w weekend Poczta Polska dostarczy paczki i przesyłki. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie spółki - "W wielu miastach kurierzy zapukają do klientów Poczty w soboty. Mieszkańcy Warszawy mogą się spodziewać, że ich e-zakupy zostaną dostarczone również w najbliższą niedzielę". Spółka wskazała, że w związku z dużą liczbą przedświątecznych przesyłek, zdecydowała o dodatkowych dniach doręczeń. Poczta zatrudniła też 1500 sezonowych pracowników, przed świętami przesyłki doręcza 6300 kurierów i 25 tys. listonoszy.

CZYTAJ TEŻ: Wszystkie niedziele będą handlowe w 2021? Premier odpowiada ZASKAKUJĄCO

Pocztowcy doręczają przesyłki w soboty w kilkudziesięciu miastach: Białej Podlaskiej, Białymstoku, Bydgoszczy, Ciechanowie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Ostrołęce, Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu, Płocku, Rzeszowie, Siedlcach, Sopocie, Szczecinie, Warszawie, Włocławku, Wrocławiu oraz Zabrzu.

Szlachetna Paczka 2020: Komu pomagamy w tym roku?
Najnowsze