Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Pracownicy Biedronki dostaną nagrody. Kwota robi wrażenie! Są jednak wyjątki. Sprawdź!

2021-03-24 19:49

Pracownicy sieci sklepów Biedronka otrzymają pokaźne nagrody pieniężne! Zarząd Jeronimo Martins Polska podjął decyzję o wypłacie nagrody im. E.A. Soares dos Santosa i jeszcze w marcu pracownicy będą się cieszyć z 2500 zł brutto! To o 200 zł więcej niż rok temu. Są jednak wyjątki i nie wszyscy dostaną całą kwotę, a nawet jej część. Sprawdź, kto otrzyma 2500 zł!

Warunki otrzymania nagrody w całości? Rozpoczęcie pracy na pełen etat w Jeronimo Martins Polska najpóźniej 1 marca 2020 roku, bycie pracownikiem przynajmniej do 1 marca 2021 roku, zatrudnienie na umowę o pracę i nie zajmowanie stanowiska menedżerskiego. Jeśli pracownik Biedronki spełni powyższe warunki, otrzyma nagrodę w marcu w kwocie 2500 tys zł brutto, czyli o 200 zł więcej niż jeszcze rok temu. Z kolei pracownicy zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin dostaną nagrodę odpowiednio proporcjonalną do wymiaru czasu pracy. Jak donosi portal wiadomoscihandlowe.pl, zarząd JMP o całej sprawie już poinformował pracowników sieci Biedronka. Są też jednak wyjątki od otrzymania nagrody, bo jeśli absencja któregoś z pracowników przekroczyła w zeszłym roku 180 dni, wówczas nie dostanie premii. Nagroda im. E.A. Soares dos Santosa to doroczna nagroda specjalna dla pracowników Biedronki.

NIE PRZEGAP: Planujesz podróż pociągiem na weekend? Uzbrój się w cierpliwość!

Super Raport 24.03 (Goście: Bolesław Piecha - PiS, Gabriela Morawska-Stanecka - wicemarszałek Senatu, Lewica), Sedno Sprawy: Zbigniew Ziobro
Najnowsze

Materiał sponsorowany