Promocja w Biedronce. Ryby po 2 złote!

2019-10-21 15:38 KaJa
Biedronka
Autor: materiały prasowe Biedronka

Jesień to czas kiedy nasz organizm potrzebuje witamin i suplementów. W sklepach zaczyna powoli brakować sezonowych warzyw i owoców. Niższe temperatury za oknami sprawiają również, że częściej sięgamy po ciepłe bardziej tłuste i pożywne potrawy. Warto w tym czasie zainwestować w zdrowie sięgając po ryby, które nie tylko dostarczą nam potrzebnej liczby kalorii ale także wiele potrzebnych wartości odżywczych. Z tej okazji w sieci sklepów Biedronka znajdziemy szeroki wybór ryb w atrakcyjnych cenach.

Dietetycy i lekarze od lat zalecają spożywanie ryb. Osoby jedzące je regularnie rzadziej zapadają na choroby układu krążenia, miażdżycę, alergie i nowotwory. Ryby morskie są zazwyczaj zdrowsze od słodkowodnych, ponieważ zawierają więcej cennych kwasów tłuszczowych omega-3. Niestety ryby nie nalezą do taniego pożywiania, chcą sięgać po te z naturalnych hodowli często trzeba niemało zapłacić.

Zobacz również: Ministerstwo Finansów robi zakupy za miliard zł. Na liście: samochody, sprzęt i broń

Z tej okazji w Biedronce znajdziemy szeroki wybór ryb w atrakcyjnych cenach. Od 21 października na sklepowych półkach pojawią się między innymi filet z halibuta bez skóry w cenie 4,99 zł za 100 gramów, mintaj bez skóry za 2,99 zł za 100 gramów, filet z morwy bez skóry po 2,99 zł za 100 gramów. Sieć ma także propozycję dla najmłodszych – fileciki z łososia po 4,99 zł za 100 gramów.

Ryby po 2 złote w Biedronce
Autor: materiały prasowe Ryby po 2 złote w Biedronce
Ryby po 2 złote w Biedronce
Autor: materiały prasowe Ryby po 2 złote w Biedronce
Najnowsze