Biedronka

i

Autor: Archiwum Biedronka

Giga promocje

Biedronka rozdaje pieluchy za darmo. Zobacz, jak je zdobyć

2022-10-17 12:12

Wszyscy klienci Biedronki świetnie wiedzą że w sklepach sieci mogą kupić produkty w super cenach. To nie tylko artykuły spożywcze, ale też chemia gospodarcza, kosmetyki, książki, zabawki czy odzież. W najnowszej promocji znaleźliśmy prawdziwy hit. Biedronka tym razem rozdaje pieluchy Pampers. Sprawdź, co trzeba zrobić, że dostać je za darmo.

Promocje w Biedronce – pieluchomajtki Pampers za darmo

Drożyzna atakuje coraz bardziej. Ratunkiem dla domowego budżetu są promocje i obniżki cen, zwłaszcza, jak dotyczą produktów, które nie są tanie ale niezbędne. Do takich produktów należą pieluchy Pampers. Niestety ich cena nie jest niska. Teraz rodzice mają znakomita okazję dostać je za darmo. Biedronka rozdaje właśnie gratisowe opakowania pieluchomajtek wspomnianej marki. Promocja jest ważna do 22.10 lub do wyczerpania zapasów.

Opakowanie za darmo otrzyma każdy klient, który kupi dwie dowolne sztuki z zestawu tego typu produktów. Warunkiem skorzystania z promocji 2 + 1 gratis jest posiadanie karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka. Można zaoszczędzić aż 33,99 zł. Opakowania pieluchomajtek można mieszać dowolnie, a do wyboru są:

* Pampers Pants S4 30 sztuk (0,76 zł za sztukę)

* Pampers Pants S5 28 sztuk (0,81 zł za sztukę)

* Pampers Pants S6 25 sztuk (0,91 zł za sztukę).

Korzystając z promocji, za jedno opakowanie wydamy średnio 22, 66 zł. Klienci Biedronki kochają promocje 2 +1 gratis, dlatego warto się pospieszyć, nim produkty znikną z półek.

pieluchomajtki gratis w Biedronce

i

Autor: Materiały prasowe/Biedronka pieluchomajtki gratis w Biedronce
Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Tańczące z promocjami 13.10.22
Najnowsze