Biedronka

i

Autor: Wikimedia/Bardrock

Promocje w Biedronce. WIELKIE rabaty. Mąka za 1 zł, pstrąg za 2 zł, majonez za darmo! [GALERIA]

2020-12-10 6:32

MEGA Promocje w Biedronce od czwartku 10.12. Biedronka ma wiele produktów w atrakcyjnych cenach, część z nich możemy kupić już na świąteczny stół. W promocji w Biedronce drugie opakowanie śledzi kosztuje aż 60 proc. taniej, w promocji są też ryby mrożone i świeży pstrąg, jest też karp. Warto kupić bakalie za połowę ceny a mąkę za jedynie 1 zł. Zobacz, co jeszcze upolujesz na promocjach w Biedronce.

W Biedronce od czwartku 10.12. znajdziemy dużo atrakcyjnych promocji. Jeśli kupimy dwa opakowania śledzi, za drugie zapłacimy aż o 60 proc. mniej. To nie jedyna promocja na ryby, świeżego pstrąga kupimy za 1,99 zł/100 g, różne gatunki ryb mrożonych, drugie opakowanie jest minimum 40 proc. tańsze. Biedronka ma też karpia, płaty kosztują 2,49 zł/100 g.

Świąteczny szał zakupów! Ile w tym roku zostawimy pieniędzy w sklepach?

Warto zaopatrzyć się w bakalie, drugie opakowanie kupimy 50 proc. taniej. Do wypieku domowych ciast ciast niezbędna jest mąka, w Biedronce kupimy ją za 0,99 zł/kg i margaryna Kasia, duża kostka o wadze 500 g jest w cenie 2,49 zł. Sieć obniżyła aż połowę cenę pomidorów śliwkowych do 2,99 zł za 500 g. Drugi słoik majonezu Madero dostaniemy za darmo! Podobnie jak w przypadku odświeżacza powietrza. Dzięki promocji możemy zrobić pranie w proszku E za 30 groszy. Od piątku do niedzieli, jeśli kupisz z kartą Moja Biedronka artykuły przemysłowe, tekstylne, zabawki i książki, drugi tańszy produkt otrzymasz 50 proc.  taniej.

Zobacz w galerii, co możesz kupić w Biedronce

Wszystkie niedziele będą handlowe w 2021? Morawiecki ZASKAKUJE

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Limit osób mogących przebywać w sklepie wynosi  5 osób na jedną kasę. Biedronka by skuteczniej walczyć z koronawirusem i zmniejszyć kolejki wydłużyła godziny pracy swoich sklepów. Lista sklepów, które są otwarte non stop dostępna jest na stronie Biedronki.

Świąteczne zakupy spożywcze online: przewodnik jak i gdzie zamawiać przez internet?

UWAGA! ZUS zawiesza działalność! Kiedy wypłaty emerytur, rent, zasiłków? Pół roku oczekiwania
Najnowsze